Lista ocen MG ZR (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~8474545
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Nie wiem czy tak być powinno ale nie mam maty wygłuszającej pod maską, najbardziej dobija mnie stukot dochodzący z tylnej półki gdy jadę po nierównościach próbowałem to naprawić obklejając uszczelką do okien parapety od głośników ale nic to nie dało może być i tak że to ten styropian z dojazdówki mi tak trzeszczy:P Ogólnie rzecz biorąc to auto sportowe więc głośniej musi być ;)
~szmyrus87
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
tutaj rowniez troszke obnize ocene... przy wysokich predkosciach czasem slysze jak mi wiatr wije przy lewych drzwiach... jednak przygladajac sie mojej perelce mozna miec watpliwosci na temat bezwypadkowej przeszlosci, jednak autko jest naprawde dobrze zlozone i trzeba sie doszukiwac wad:)) poza tym jak wyzej napisalem do 3tys jest ciucho:))
~gronostaj
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
W samochodzie jest bardzo głośno, jeśli nie lubisz gadać ze swoją dziewczyną w czasie jazdy to auto jest dla Ciebie, chyba, że lubisz, to możesz zedrzeć gardło... Chociaż dźwięk jest dla mnie plusem, przy 4tyś obrotów słychać VVC doskonale :)
~moja_wawa@op.pl
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Jak na nowoczesny wóz marnie. Jak na wóz sportowy super! Tzn. wyciszenia prawie nie ma i tak ma być: silnik pracuje pięknie, tłumik mruczy, buczy i ryczy w zalezności od obrotów. Osobom nieodpornym na nałogi odradzam: odgłos silnie uzależnia :)
~markoska
Hatchback 2.0 TD 115KM 85kW
Wyciszenie pozostawia wiele do życzenia (wcześniej miałam do czynienia z klasą wyższą), jednak w konkurencji nie jest lepiej. Dopiero przy prędkości powyżej 140km/h staje się to nie tyle męczące, co zauważalne.
~MG ZR
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Auto nie jest ciche ale tak właśnie ma być. Poza tym dźwięk jaki wydaje silnik to czysta przyjemność dla ucha. A w przerwach można zawsze włączyć ulubioną płytę na genialnym nagłośnieniu...
~Grzegorz
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Słabo, ale to samochód prawie sportowy, więc jakieś cymabały wymyśliły, że ma być głośno. Po co? Przecież nie wszyscy właściciele mają 19 lat i kiblują od 5 lat w gimnazjum.
~ktosktowie
Hatchback 1.8 WC 160KM 118kW
Auto ryczy, skrzypi, jest bardzo glosno i rasowo. Ocena niska aczkolwiek dla mnie jest to plus - auto ma zdecydowanie charakter, ktorego brakuje konkurentom.
~Przemyslaw
Hatchback 1.4 105KM 77kW
Ten u ktorego jest glosno to musi obejrzec tlumik :p ja po wymianie mam cisze, nawet przy 180km/h

Usterki MG ZR

MG ZR – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kwaśniak
Hatchback 1.8 120KM 88kW
słabo albo przeciętnie najbardziej drażniący jest wydech jego buczenie na pewno małolatom się to podoba