Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Hatchback

Silnik 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Rok produkcji 2000
Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko
goraco polecam ten samochod, szczegolnie z dynamicznym silniczkiem GDI. Jest swietny pod kazdym wzgledem, ma piekna ponadczasowa linie nadwozia, wnetrze wykonane ze swietnych materialow (u mnie skora) nic nie trzeszczy nic nie piszczy revelka
bardzo dynamiczny (szczegolnie "góra" , chociaz dól tez ma cakiem silny), elastyczny, o wysokiej kulturze pracy Jak na Mitsubishi przystalo ze sportowym zacieciem. 210km/h bez problemu osiaga...mysle ze polecialby z 220 ale ciezko jest osiagnac taka predkosc-chodzi o ruch na autostradach zawsze ktos slabszy wyjedzie i...ehh do setki ponizej 10s jednym slowem ReVelKa
bardzo dobrze zestopniowana, o krotkich przelozeniach, swietna do dynamicznej jazdy, bardzo precyzyjna
3ma sie jezdni jak przyklejony i to nie zaleznie przy jakiej szybkosci, dosyc twarde nastawy-wspaniale
Wszystko widze, mi pasuje...chociaz nie ktorym moze przeszkadzam "dlugi" tyl liftbacka
wszystko pod reka, nie musisz odwracac wzroku podczas jazdy regulujac (cokolwiek)
ogrzewanie jak i automatyczna Klimka spisuja sie swietnie, bardzo szybko chlodzi jak i grzeje
kierowca i pasazer maja sporo miejsca chociaz panuje tutaj przyjemy scisk (wnetrze otula kierowce) bardzo mi sie to podoba...z tylu nie jezdze ale pasazerowie nie narzekaja nawet jadac w 5 osob
niezaleznie od predkosci cich, nie 3eba podnoscic glosu zeby rozmawiac
nie da sie tego opisac. Ostatnio na jednym zbiorniku przejechalem 960KM (dojechal bym pewnie do 1000 ale musialem zatankowac-nastepnego dnia mnie traska czekala) Spalanie w miescie??=> od 6 do 10litrow zalezy jaka noga, poza miastem??=> na trasce komp mi wskazywal nawet 3,8 litra...bez komentarza bo penie nikt mi nie uwierzy (w koncu to 1,8 GDI 125KM)
daje 10 na 6 mozliwych. Nie zaluje nawet zlotowki wydanej na ten samochod
oprocz lania paliwka i wlewania plynu do spryskiwaczy absolutnie nic (odpukac w nie malowane, tfu, tfu) Prawdziwy japonczyk
a co to jest?? (tfu, tfu, odpukac w nie malowane)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V GDI 125KM 92kW [l/100km]

5,6