Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Sedan

Luke, 10 lat temu
Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 2000
Mitsubishi Carisma Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Pomimo negatywnych opinii silnik bardzo dynamiczny i oszczędny.
Układ hamulcowy : Pompa hamulcowa
Całokształt oceniam na 5, pomimo wielu negatywnych opinii ja miło się zaskoczyłem, Carisma trafiła do mnie całkowicie przypadkiem. Bardzo dobrze mi służyła.
Silnik charakteryzuje się bardzo niskim spalaniem, raczej brak problemów z naprawą i eksploatacją. Jak na 90 konną jednostkę bardzo dynamiczny. Podstawa to częstsza wymiana oleju. Co podkreślam przy każdym samochodzie.
Niestety trzeba się przyzwyczaić do ciężkiej zmiany biegów zwłaszcza przy większym przebiegu.
Wiele osób kłóciło się ze mną co do układu jezdnego. Moim zdaniem samochód bardzo dobrze trzyma się drogi, zawieszenie może nie jest jakieś rewelacyjne ale czego oczekiwać od samochodu tej klasy.
Widoczność bardzo dobra, obszerne lusterka.
Myślę że samochód dość dobrze przemyślany, umiejscowienie przycisków dosyć dogodne, odpowiednia liczba schowków.
Bez zastrzeżeń.
Jestem osobą małych gabarytów więc nie dam oceny negatywnej. Spotkałem się z osobą która podróżowała Carismą a jest dosyć duża i ku memu zaskoczeniu nie wydała negatywnej opinii na temat komfortu jazdy. Myślę że jak na tą klasę samochód jest bardzo przestronny.
Silnik diesla nic dodać nic ująć. Przy tym przebiegu nie można się spodziewać niczego innego.
Bardzo oszczędny samochód jak i w mieście tak i w trasie. Dużo zależy od trybu jazdy.
Świetnie! Za naprawdę niską cenę można kupić samochód bardzo dobrze wyposażony nie odbiegający od nowszych samochodów.
Brak większych problemów z samochodem.
Brak większych usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]