Lista ocen Mitsubishi Lancer IX (201) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz
Sedan 2.0 i 16V 156KM 115kW
Przy wzroście kierowcy 195cm, pasażerowie z tyłu nadal mają dużo miejsca, pozycja za kierownicą jest bardzo dobra, jedynie brakuje regulacji kierownicy w poziomie czyli do przodu i do tyłu. Ale miejsca w samochodzie na prawde bardzo dużo. Jeździłem większymi samochodami a w środku byo mniej miejca niż w Lancerze
~Pawel
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Z przodu miejsca jest dość, z tyłu wysoka osoba powyżej 195 będzie dotykała głową sufitu. Również przy odsuniętych siedzeniach przednich z tyłu jest niewiele miejsca na nogi. Wystawiam ocenę 4 ponieważ w tej klasie aut miejsca jest dość a z omegą (poprzednie auto) przestrzeni porównywać nie mogę.
~xavi
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Jest średnio. Miejsca nie brakuje, ale fotele zapewniają trzymanie taboretu. Irytuje szczególnie jazda z tyłu: Pod nogami mamy wówczas poprzeczkę, dzięki temu czujemy się jak na drabinie. Oparcie tylnej kanapy jest pod takim kątem, że trzeba się trzymać podłokietnika, aby nie zjechać pod przedni fotel.
~smarek
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
OHOHOHO!!! Tyle miejsca to nawet w BUSIE nie ma :D choć może to lekka przesada, ale jest bardzo dużo miejsca dla wzystkich, zarówno z przodu, jak i z tyłu, nawet osoby wysokie będą miały sporo miejsca na nogi i głowę. Bagażnik- przeciętnie (ok 400 l.), ale mnie nie przeszkadzał. Nie woziłem nim szafy...
~Andrzej Wawa
Sedan 1.5 MIVEC 109KM 80kW
Jak na przedział cenowy jest rewelacja. 4 dorosłe osoby na spokojnie w daleką trasę mogą się udać. Piąta ma tunel między nogami, gdyż Evo było 4x4. No nic się nie poradzi. Miejsca nad głowami z przodu i z tyłu jest w sam raz. Linia dachu drastycznie nie opada,
~Kuba K.
Sedan Facelifting 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Minus za skokową regulację fotela i regulację kierownicy w jednej płaszczyźnie, jednak po zajęciu miejsca - starczy go dla każdego. Mam 191 cm wzrostu, mogę usiąść sam za sobą. Lekko rysuje się głową o podsufitkę, jednak do Meganki kombi nie mogłem w ogóle wejść za fotel kierowcy.
~MZukos
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
jak na kompakt jest świetnie - fotele bardzo wygodne, nie za miękkie, z przodu miejsca wystarczająco nawet na dużego faceta, z tyłu jak na te gabaryty auta miejsca na prawdę dużo i kanapa jest wygodna - oparcie lekko leżące, a nie pionowe, jak w moim poprzednim aucie
~mr_maxx
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Mam 184 cm wzrostu i za mną w większości aut tej klasy jest średnio z miejscem, tutaj spokojnie mieści się osoba o wzroście 175- 180cm. Więcej miejsca niż w LAGUNIE II, OCTAVII, dużo mniej niż SUPERBIE czy też SIGNUM... Dla mnie i mojej rodziny tj. żony i córki - wystarcza.
~janusz164@interia.eu
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu pojazdu oraz dla dwóch osób na tylnych siedzeniach - trzecia dorosła i rosła osoba z tyłu raczej na krótkich dystansach.Fotele na początku sprawiają wrażenie nieco twardych,lecz w podróżowaniu okazują się bardzo wygodne.
~waldinio
Sedan 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Fotel mam dość wysuniety do tyłu a miejsca z tyłu dla pasażerów w cholere i troche :) z tyłu pasażerowie sobie chwalą przyjemność jazdy, dużo miejsca w górę, na boki :D po stronie kierowcy miejsca również bardzo dużo, przestrzeni na tyle ile w samochodach klasy wyższej.