Oceny Mitsubishi Outlander II 2.0 MIVEC 147KM 108kW 2010-2012

Najnowsze oceny Mitsubishi Outlander II 2.0 MIVEC 147KM 108kW 2010-2012

3,4
~Sprinter
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Idealne Auto dla kogoś kto chce mieć SUVA pod kościół i do wożenia buraków luzem niby zew jest ok , ale już w środku przede wszystkim brak możliwości regulacji poziomej kierownicy fotele przednie słabo wyprofilowane a ich regulacja kiepska za to z tyłu to po prostu przesuwana ławka niby szybko się ja składa i nic poza tym za to siedzieć na niej można tylko chyba chwilowo Bagażnik duży wygodny w załadunku Auto zaprojektowane przez Japończyka o...
~lepszyzip
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Duży wygodny rodzinny SUV, ładny na zewnątrz, w środku przeciętny. Największy bagażnik wśród konkurencyjnych rodzinnych SUVów. Bardzo przyjemnie się prowadzi, ale pod warunkiem dostojnego stylu jazdy. Wbrew sportowego wyglądu zewnętrznego auto nie jest absolutnie zestrojone na sportowo.
~Filip
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Dobry samochód, silnik cicho i równo pracuje i mam przyjemny dźwięk, dużo przestrzeni. Zainstalowałem instalację Viale z wtryskiem w fazie ciekłej co chroni zawory ponieważ gaz jest wtryskiwany w temp. -40 C. Nie jest to auto bez wad, ale jak dla mnie jest bardzo wygody również dla pasażerów tylnej kanapy, radio z nawigacją półskóra i ładnie obszyta deska rozdzielcza. Mam kamerę cofania polecam do tego auta.
3,8
~misiek
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Dałem za auto 100 tyś zł i ciągle mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem, silnik mnie rozczarował i to bardzo, ekonomia do kitu, kupiłem go bo chciałem spróbować czegoś nowego po passacie kombi w dieslu i nie wiem czy to nie był błąd. Ale żeby tak nie płakać to przestrzeń i ciekawy przyciągający oko desing wiele rekompensują. Z dieslem pod maską to auto napewno jeździ dużo lepiej, ale 25 tyś zł różnicy w cenie szybko mnie wyleczyło z diesla.
3,7
~Mario
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
za wczesnie na ocene bo dopiero tydzien jezdze i ma 1200 km ale liczę że będzie dobrze i żywotniej choć już poczułem niekompetencje w serwisie aso no ale w tym kraju tak jest zawsze nie masz kumpla w ASO to czeka Cię gechenna
2,9
~Stachu
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Całokształt? Powiem tak; Japończycy musze się jeszcze dużo nauczyć, aby robić dopracowane, ergonomiczne samochody. Być może w kraju kwitnącej wiśni, ten samochód jest doby, ale w Europie, co najwyżej przeciętny. Jestem bardzo rozczarowany.
~Radosław
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Zjezdzilem pół Europy zaladowany po dach i wszędzie dawał radę
~Zibi
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Fajnie ale jak przyzwyczaisz sie do hałasu na autostradzie przy 160km/h ;)
~Aleksander
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Bezawaryjny, wygodny, duży, daje poczucie prestiżu i przyjemny w użytkowaniu.
~Aleksander
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Bezawaryjny, wygodny, duży, daje poczucie prestiżu i przyjemny w użytkowaniu.