Lista ocen Mitsubishi Outlander III (72) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1973
SUV Facelifting 2015 2.2 DI-D 150KM 110kW
Wersja 4WD. Układ bardzo dobrze zestrojony a napęd na 4 kola bardzo wydajny. Można wybrać spośród 3 trybów pracy. Auto nie jest twarde a jednocześnie pewnie się prowadzi.
~karo
SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW
Niestety ma tendencję do zrywania się przy przyspieszaniu. Jest zestrojony komfortowo i cicho, ale jest podatny na uciekanie przodu na mokrym. Myślę, że to masa robi swoje...
~ktw
SUV Facelifting 2.0 SOHC MIVEC 150KM 110kW
Jak na SUVa, jest naprawdę nieźle. Drogi trzyma się przyzwoicie, jedynie przy dużych predkościach (>180km/h) brakuje trochę stabilności. Ale w końcu to nie jest auto sportowe.
~Cyfer718
SUV Facelifting 2017 2.2 150KM 110kW
oszczędzanie energi wymusza wchodzenie w zakrety z zawysoką prędkością - wtedy ta kobyła daje to odczuć, cały reszta podczas jazdy - eXtra
~grabolo
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Jest dużo bardziej miękki w porównaniu do ASX i do tego musiałem się przyzwyczaić. Ale jak już się przyzwyczaiłem to tak też mi się podoba.
~MB
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Auto komfortowe. Nie nadaje się do szybszej jazdy (m.in ze względu na bardzo szybko zużywające się hamulce na przedniej osi).
~Leszek
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Na 18 calowych kołach trochę twardo ale nadal pewnie i wygodnie. Wybieranie nierówności dobre ale trakcja przy tej masie zajeb...a.
~Ksu
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Taki tam SUV. Dość miękki, ale ten ma nisko środek cięzkości. Mnie pasuje. Nie próbowałem w głębszym śniegu albo w terenie.
~bigmike
SUV Facelifting 2.0 SOHC MIVEC 150KM 110kW
Według mnie naprawde super..Bardzo dobrze trzyma sie w zakrętach mimo swoich gabarytów. Opony toyo 225/55/18 robią robotę.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander III
7,8
8,3
10,1
~Piotr
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Na początku, po przesiadce z x3 wydawał mi się nadsterowny ale gdy się przyzwyczaiłem już nie mam zastrzeżeń.