Lista ocen Mitsubishi Pajero Pinin (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~derribe1
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
w sumie jak na ten przebieg >115000 km dobrze. wymieniałem łożyska w kołach przednich, czujnik lambda (na gwarancji), czujnik położenia przepustnicy paliwa, pękła tylna sprężyna amortyzatora(?)- trzeba było wymienić 2 (szły z Janonii 2 miesiące). korozja rury wlewu paliwa (trzeba wymienić cały element za ok.2000 zł, b. złe rozwiązanie, układ jest niezabezpieczony przed błotem). podświetlenie wskaźników pulpitu (dno,na telefonicznych żarówkach).
~Edwin
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
elektryka czasam. Spaliła sie regulacja lusterek, lewa szyba przestała się opuszczać. Przepalają się żarówki w kokpicie szybko i podświetlenia tablicy z tyłu. Zawieszenie z przodu delikatne
~Paweu
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Przepalony wydech, zacinająca się klamka w drzwiach bagażnika, delikatna korozja. Ale poza tym nic, co mogłoby "wyeliminować" Pinina z ruchu drogowego.
~Terenowiec
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Znajomi mówili że nie założę gazu i mnie zeżre a ja założyłem i nie było z tym problemu. LPG można założyć nawet do diesla o czym mi powiedział gość który mi robił instalację
~krism
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Sprzeglo i cos w silniku z elektronika gdy jezdzi sie po dziurach -serwis naprawia to za darmo uderzajac w to cos
~RAFUROS
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
TROCHĘ ZA SZYBKO MOŻE SIĘ "WKRAŚĆ" RDZA ZWŁASZCZA JAK AUTKO DŁUŻEJ POSTOI NA DWORZE-ZALECANY GARAŻ!
~mietekb
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Przez 10 tys. tylko jedna usterka! I to z winy serwisu, który wymieniał rozrząd
~T.
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Bez żadnych zastrzezeń, tylko czasem uszczelka lekko się oderwie :/
~Wiech
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Rzadko i drobiazgi zważając na wiek auta.

Mitsubishi Pajero Pinin – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Masa
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Nie zawiódł mnie przez 2 lata nigdy.