Lista ocen Mitsubishi Pajero Pinin (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweu
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Brak miejsca na zatłoczonym parkingu? Szukaj miejsca z wysokim krawężnikiem omijane przez innych kierowców. Stały napęd 4x4 w połączeniu z dużym prześwitem rozwiąże problem. Dobry pod przyczepę.
~Dominik
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Zarówno na jednej jak i na 2 osiach samochód trzyma się doskonale. W zakręty można wchodzić przy dużej prędkości. Trzyma się doskonale. Krajowe dziury przyjmuje z godnością.
~Terenowiec
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Znakomicie daje radę w terenie. Nie ustępuje niczym mojemu poprzedniemu autu jakim była vitara, a przy tym jest znacznie bardziej komfortowo.
~derribe1
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
jak to terenówka, doskonałe trzymanie się drogi, chociaż czasem na zakrętach miałem wrażenie, że odlecę. długa droga hamowania, szczególnie w zimie.
~Edwin
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Po założeniu skrzyni super select jestem mega zadowolony. Wg mnie SS jest najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem wśród terenówek
~mietekb
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Mam "trzydrzwiówkę", więc z powodu bardzo małej długości nie prowadzi się zbyt stabilnie przy większych prędkościach
~ziutek
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
swietnie trzyma sie drogi, no i w terenie rewelacja, nawet na oponach szosowych. reduktor. w miescie maly promien skretu.
~krism
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Idealny zima super czyma sie drogi w kazdych warunkach ( to nie jest auto w teren) tylko ABS wlacza sie stanowczo za czesto
~Witold
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Zawieszenie twardawe, ale da się go trochę skompensować precyzyjnym wyregulowaniem ciśnienia w oponach.
~Masa
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Auto prowadzi się jak osobówka czyli jak po szynach. Bardzo komfortowo!