Lista ocen Nissan Almera I (221) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 384 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariuszeq1989
Sedan 1.4 87KM 64kW
za ta cene nic lepszego napewno sie nie kupi z tego rocznika i nie trzeba co najwazniejsze nic dokladac...polecam goraco
~zynder
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Doskonały! Pokażcie mi inny tak trwały samochód o takiej jakości wykonania za taką cenę. Nie ma sensu sprzedawać.
~Jacek
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Auto używane. Na pewno nie najtańsze w zakupie, ale też na pewno nie najdroższe. Przy tej jakości stosunek cena/jakość jest idealny!!
~Picia24
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
W tej cenie znajda sie auta ładniejsze pewnie lepiej wyposarzone i mocniejszymi silnikami,ale czy wytrwaja tyle???
~harold
Sedan 1.4 87KM 64kW
przecietny , rownie dobrze moze to byc koreanczyk wszystko na jedna nute i tak samo wykonane. Spore klopoty z rdza
~manekin
Sedan 1.4 87KM 64kW
znakomita oferta, realne ceny sprzedaży używanych aut z tego rocznika (salon, bezwypadkowy 1 właściciel) to 16-18 tys.
~pedroz [Almera GTI]
Hatchback 2.0 GTi 143KM 105kW
Biorac pod uwage cene zakupu, moc i wyposazenie, to nie dostal bym porownywalnego auta. Ew. jakiegos Golfa GTI 3 lata starszego ;-D
~elvis
Sedan 1.4 87KM 64kW
samochód drogi ale jakosć jeszcze wyższa - ma już 7 lat i nie mial żadnej powazniej awarii - poza usterkami "gazowymi"
~morwa5.wp.pl
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Biorąc pod uwagę, że kupiłem go w promocji w 1999r. jako model 98r. za 38000,- zł. to ocenę tego stosunku pozostawiam czytającym.
~Ven0m
Hatchback 1.4 87KM 64kW
Wtedy stosunek jakość/cena był bezkonkurencyjny. Teraz samochód jest sporo droższy, ale płaci się za czystą jakość.