Lista ocen Nissan Almera II Hatchback (239) - Całokształt

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcel796@wp.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Auto na rynku wtórnym nie kosztuje wiele,a jeśli znajdziecie pojazd salonowy z udokumentowanym przebiegiem i wykazem napraw które były robione to można znaleźć auto zadbane,dosyć pojemne a przede wszystkim w miare ekonomiczne które napewno ma mniejszą usterkowość od konkurencji w tym samym przedziale cenowym
~damond
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu. Pod względem usterkowości nie mam z nim żadnych problemów. Silniczek też nie sprawia problemów. Jedynie co ewentualnie zaważyłoby na jego zmianie, to wielkość wnętrza. Mój kolejny samochód będzie trochę większy, ale mam nadzieję, że tak bezawaryjny jak almera
~Kier_ownik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
POLECAM !!! Doskonale niebędzie, przez tą migającą lampkę poduszek, ale generalnie jest ok, samochód niezawodny, bo aż tyle elektroniki to on niema. Ceny części do przyjęcia, moze dlatego ża nierobie przeglądów w ASO i sam szukam części. Dobry wybór do miasta i dla małej rodziny. POLECAM !!!
~nimda
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
Bardzo dobre auto. Komfort jazdy niezbyt dobry, ale ja kupilem go ze wzgledu na spalanie, wielkosc bryły, łańcuszek rozrządu, brak awaryjności, wyglądu. Polecam to autko kazdemu, gdyz wsiadasz, jedziesz i nic nie dokladasz, a spalanie to juz samo zadowolenie. Jest to niezawodne, oszczedne i sliczne.
~nimda
~wacekb@pro.onet.pl
Hatchback 1.8 114KM 84kW
To wspaniałe, niezawodne auto - zarówno rodzinne ( wygodne i pakowne) jak i wystarczająco dynamiczne dla lubiących szybką jazdę. Podstawowa zaleta to jego praktycznie niezniszczalność! oraz co nie bez znaczenia.....brak większego zainteresowania złodziei!!!!!!!!!! To mój czwarty NISSAN i.... nie ostatni!
~Hachiroku
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Powiem szczerze ze caloksztalt pozytywnie mnie zaskoczyl,Japonskie samochod wyprodukowany w Anglii,zaprojektowany przez francuzow,to dalo nam solidnosc konstrukcjii,smaczki we wnetrzu znane z samochodow marki renault oraz jako takie spasowanie wnetrza wykonane przez anglikow
~StoneCold
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Zle kliknalem przy wstawianiu auta na strone - wystawiam opinie 1.5 16V. Ocena bardzo dobra - kierujac sie samochodmi w tej klasie bo pod moje widzi mi sie raczej wystawil bym 4 ze wzgledu na wyrazny brak mocy i szare plastiki oraz brakiem skorzanej kierownicy i generalnie skor
~Krzysztof
Hatchback 2.2 Di 110KM 81kW
taka dobra 5ta na szynach,troszke lepiej niż 4z plusem,jestem zadowolony,moja Ala ma 10 lat,wygląda jak by wyjechała z salonu,lakier perfekt,zero rdzy,czarny lakiej jasny welur,pełne możliwe wyposażenie,zostawie żonie bo żal za dychę ją sprzedać!Nie dowiarkom polecam ten model!
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback
5,9
8,3
9,5
~jan z wojnic
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Niestety to jest francuzko-angielskie badziewie a nie Nissan. Poprzednie mije Nissany(3) były fantastyczne, ta Almera jest tragiczna, a serwis Nissana w Polsce to już całkowita pomyłka, tragedia!!!Dobrze że centralę wynieśli do Budapesztu, bo tu mieliby sporo kłpotów...
Nissan Almera II Hatchback