Lista ocen Nissan Note I (128) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Dla mnie TO AUTO WARTE JEST SWOJEJ CENY. Bardzo dobre wyposażenie. Równie dobre wykonanie. Może trochę plastiki mogłyby być mniej twarde. Trzeba jednak zauważyć, że auto to nie wszystkim przypadnie do gustu. Za te same pieniądze można kupić coś większego i bardziej wpadającego w oko. Note może zwraca uwagę, ale nie zachwy pięknem, a dla mnie to jest OGROMNY PLUS. Auto z dobrym wyposażeniem, sympatycznym-ciepłym i klasycznym wnętrzem,...
~ edmund.mazur@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód typowo miejski.Na dłuższej trasie /a takie już zaliczyłem/ silnik słaby,nie ma czym jechać.A jeżeli pociśniecie na siłę 130 -140 to okaże się że pali tyle co Wołga.Jadąc ponad 100 na godz naprawdę nie ma czym wyprzedzać.Trochę lepszy od malucha ,porównywalny do Pandy/w szybkości i spalaniu/.Czy wart więc tych pieniędzy?A wiem co piszę bo to mój 16 samochód ,zrobiłem ponad 1,7 mil kilometrów a ten chciałem po przejsciu na emeryture...
~Miłośnik Nissanów.
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Auto kosztowało około 50.000tys złotych, mogłem zapłacić 60.000 zł i mieć silnik 1.6 110 koni, ale po co? Kierując się oszczędnościami, ergonomią i radami mało mądrych kierowców bombowców wybrałem najgorzej jak mogłem. Nissan Note 1.4 nie jest i nigdy nie będzie samochodem dla całej rodziny, bo z tą jednostką napędową nie jest w stanie sprostać podstawowym manewrom na drodze. Że się powtarzam? Może i się powtarzam, ale mam jeszcze po nim (...
~pit37
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Cena była atrakcyjna biorąc pod uwagę wyposażenie - co do jakości jest słaba: - odklejona maskownica pod szybą przednia - nierówne szczeliny po obu stronach maski - zbyt mała szczelina drzwi błotnik skutkuje to ocieraniem rantu drzwi o błotnik przy otwieraniu - farba już się starła - niedokładnie zamontowany kokpit - lewa stona niżej - prawa poprawnie. - dgrania przy włączającej się sprężarce klimy - hałasujący silnik (osprzęt?)
~Darek S
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Trochę za drogo. Za wyposażenie accenta plus alufelgi, opony zimowe i blokadę skrzyni biegów(wybrałem ją jako drugie zabezpieczenie celowo rezygnując z kosztownego i prymitywnego alarmu bo nie lubię alarmów - wyją, nikogo nie interesują a złodzieja i tak nie odstraszą, zimą pompują energię z i tak obciążonego akumulatora) zapłaciłem w sumie prawie 60 000 zł. mam nadzieję że warto. Czas pokaże...Za pół roku opowiem o dalszych wrażeniach
~Mr Hagen
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Gdybym miał jeszcze raz kupować to bym się nie wachał. Zapłaciłem 63750zł razem z alarmem, czyjnikiem parkowania, oponami, dywanikami, chlapaczami, dwoma gratisowymi przegladami ( w sumie 900 za przeglądy do przodu). Tapicerka częściowo ze skóry, czerwona nić :), przyciemniane szyby, alu 16 cali. Wypas. Nigdy mnie to nie kręciło, ale to auto zupełnie inaczej się prezentuje w tej konfiguracji. Warte swojej ceny.
~cieply
Mikrovan Facelifting 1.6 110KM 81kW
Za 45,9 tyś. (rabat 12 tyś) w 2010r nie było lepszej oferty (Note 1.6 Acenta lakier metalic). Za podobną cenę był też Hyundai i30 z silnikiem 1.4 nad którym też myśleliśmy. Jest większy, ma świetne hamulce i świetnie się prowadzi. Ale przegarł gorszą dynamiką i słabszym wyposażeniem. No i Note jest jak skrojony dla mojej żony. Hyundai pasuje raczej do mężczyzny.
~jacekmaj@o2.pl
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Cena jest proporcjonalna. Moim zdaniem auto warte jest swojej ceny. Z drugiej strony tylko "dobrze", ponieważ moim zdaniem już w standardzie powinien być na wyposażeniu czujnik odległości (lub sygnalizator) tak z przodu (bo wystaje) jak i z tyłu auta (bo spodzisty tył utrudnia ocenę). Niestety komplet czujników dokupowany osobno kosztuje około 2 tys złotych. To sporo.
~przemofor
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
uważam że auto konkurencyjne w stosunku do innych.brałem pod uwage jeszcze skode roomster ale zniechęciłem się już na ich stronie internetowej kiedy zobaczyłem ceny za wszystkie dodatkowe elementy wyposażenia.fajnie że można skonfigurować sobie auto samemu ale te ceny są lekko przesadzone.nawet nie pojechałem oglądać w salonie.Note-OK.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I
~marek
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Biorąc pod uwagę b. bogate wyposażenie (wspomagania, ABS, EBD, ESP, wejście USB, poduszki+kurtyny, tempomat, el. szyby przód/tył, podrzewane lusterka, regulowana poj. bagażnika, schowki i wiele, wiele innych dodatków) cena nie jest wcale wygórowana, np. honda jazz w tej cenie jest bez klimatyzacji - w XXI wieku to kpina z klientów.