Lista ocen Nissan Note I (128) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Dużo miejsca, dobry do miasta jako drugi samochód, dobry promień skrętu, i poręczność , Doskonałe rozwiązanie z synchronizacją i sterowaniem telefonem komórkowym ,wskażniki dość czytelne ale dlaczego brak kontrolki temperatury silnika ?
~Marko
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
za niespełna 58 tys zł jest wszystko co przewiduje specyfikacja modelu accenta plus dywaniki, alufelgi, zimowe ogumienie i blokada skrzyni biegów. To dobra cena biorąc pod uwagę ile trzeba zapłacić za takie dodatki w autach niemieckich
~były a przez to szczęśliwy posiadacz "włocha"
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
za 58 tys zł wersja accenta z jasną tapicerką i trzykolorową deską rozdzielczą. Do standartowego wyposażenia tej wersji wytargowałem zimowe opony fulda cristal montero 2 oraz piękne pięcioramienne (podwójne ramię) alufelgi firmy AEZ. To chyba dobry interes?
~BlueWheeler
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Drogi jako nowy, dużo traci na wartości patrząc na konkurentów z Niemiec lub np Toyote, ale właściwie teraz Nissan to już klasa Renault czy Peugeota... a szkoda. Kiedyś miałem Primere P10 i była jak na tamte lata dużo lepsza.
~cherry73@o2.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Za nowego nissana w metaliku z przyciemnianymi oknami (tył i boki tył) z klimą, tempomatem itp., pierdołami typu dywaniki i chlapacze zapłaciłem 47,5 tys. i porównując Roomstera, Vengę i fiata bravo to zdecydowanie polecam notkę.
~siemensol
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ja kupowalem autko 5 letnie i jak za taki wiek zaplacilem niewiele wiec dla mnie stosunek jakosci do ceny jest idealny i bez zastanowienia kupilbym taki samochod jeszcze raz i kolejny i kolejny.
~NoTe
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dobra - chociaż cudów nie ma - plastiki twarde jak cholera. tradycyjne wykonanie- widać na pierwszy rzut oka ze szukali oszczędności... kształt zegarów i ich osłony - bez komentarza... :(
~mannik
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
firma kupiła Note za 50.000zł z pakietem A/C + CD więc za taką cenę uważam że się opłacało, brakuje jedynie wyposażenia, bo 2 x AIRBAG w nowym aucie to dramat, lusterka na korbki itp.
~Maciek S
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kosztuje tyle, ile powinien. To czy dostajemy tak dobry samochód jaki Nissan proponował nam 10 lat temu to kwestia sporna - wszędzie widać łapy księgowych. Czas pokaże jak trzyma cenę i czy jest trwały.
~wgerwat
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ocena Doskonała gdyż pod koniec 2008 na wyprzedaży bardzo rozsądnie wyposażoną wersje z klima, radiem, el.szyb., el. lusterkami, etc. można było kupić za 39 tyś. Teraz wg. cennika ok 8-9 tys. więcej