Lista ocen Nissan Note I (151) - Widoczność

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Jeżdżę najbogatszą wersją auta, która seryjnie wyposażona jest w przyciemniane tylne i boczne szyby. Nie przepadam za tym rozwiązaniem. Tylna szyba jest bardzo mocno przyciemniona. Po zmroku traci się kontakt z rzeczywistością: cofając trzeba spoglądać tylko i wyłącznie w boczne lusterka, przez tylną szybe nic nie widać. Na szczęście bryła auta pozwala na wyczucie tyłu. Widoczność do przodu i na boki jest dobra, choć wczasie jazdy z pasażerem...
~ja
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Nie powiem, widoczność jest niezła, ale kilka drobiazgów wkurza mnie niemiłosiernie: 1. w nocy widać na masce świecące punkty reflektorów bo ich szkła na nią zachodzą. Po dłuższym czasie mam tego dość. 2. Lusterko wsteczne jest tak małe, ze nie obejmuje tylnej szyby. Za to boczne są ogromne. No powinno to ze sobą chyba jakoś współgrać? 3. Siedzisko pozwala na dobra obserwację, ale mam wrażenie, ze jedno uderzenie w Nota i będzie po kierowcy...
~Darek S
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zasługuje na najwyższą ocenę. "Bomble" na reflektorach(widoczne zza kierownicy) pokazują gabaryty przodu( w nocy delikatnie świecą!!)Lusterka wsteczne jak w dużych vanach. O połowę szczuplejsze niż w oplu merivie słupki "A" nie zasłaniają ukosów, wielkie szyby boczne i pionowa tylna a za nią 20 cm karoserii pozwalają wpasować się w każdą szczelinę. No - może żeby się czegoś przyczepić - odrobinę za małe lusterko wsteczne wewnątrz kabiny
~Marko
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
poprzednicy opisali już wszystkie zalety. Dla mnie największa to olbrzymie jak na tak mały pojazd lusterka wsteczne, wystarczy porównać je np z punto II. Kolejna zaleta to wysoka pozycja za kierownicą i pionowo ustawiona większość szyb. Widać wszystko jak z akwarium. Te bąble na lampach przednich też się przydają w manewrowaniu w wąskich miejscach a pionowa tylna szyba i brak za nią karoserii pozwala cofnąć dosłownie na styk
~były a przez to szczęśliwy posiadacz "włocha"
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
malutka łyżka dziegciu do beczki miodu - szyba tylna jest wprawdzie pionowa ale dośc mała. Przy wysuniętych zagłówkach w wewnętrzynym lusterku wstecznym widać tak sobie. Sytuację ratują olbrzymie lustra boczne. Do przodu i na boki rewelacyjnie. W prawo i lewo do tyłu po skosie też doskonale. Przydają się dodatkowe okienka za tylnymi drzwiami w miejscu wielkich połaci blachy na masywnych słupkach "c"jak w golfie czy punto
~MAXXX24
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
no tu projektanci nissana powinni dostać nobla!! no może przesadzam ale sprawdziłem!! W TYM SAMOCHODZIE NIE MA TZW.MARTWEGO PUNKTU!!! lusterka mają takie gabaryty że widać w nich dosłownie wszystko.a dla niedowiarków zaprojektowano małe narożne szybki z tyłu.HA,HA! tylko nie wiem po co te wypustki na przodzie reflektorów z przodu.podobno dla lepszego wyczucia ale ja wole ufać swoim oczom.
~zuchu76
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Widoczność bez zastrzeżeń zarówno do przodu na boki jak i do tyłu. Brakuje mi troche czujników parkowania ale płaski tył gwarantuje dojeżdżanie do przeszkody na centymetry. Przód samochodu jest "widoczny" dzięki lampom postojowym które wystają nieco do góry i dzięki temu dokładnie widać gdzie zaczyna się samochód. Manewrowanie w mieście bardzo dobre.
~Darek
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszyscy je chwalą więc nie ma sensu się powtarzać. Szczególnie do przodu, na boki no i te olbrzymie lustra zewnętrzne. Fakt że siedzi się około 15 cm wyżej niż kierowcy limuzyn i kompaktów też ma niebagatelne znaczenie. Jesli można się do czegoś przyczepić to do niewielkiego lusterka wstecznego i stosunkowo małej szybki w 5 drzwiach
~Vadim K.
Mikrovan Facelifting 1.4 88KM 65kW
Duze boczne lusterka jak w terenowce - wszystko dobrze widac,niska deska rozdzielcza nie ogranicza widocznosci,tylny zderzak konczy sie praktycznie odrazu jak tylna szyba wiec jest latwo parkowac,no i te wysajace do gury swiatlo postojowe w nocy widac gdzie konczy sie blotnik - duzo latwiej zaparkowac!

Usterki Nissan Note I

Nissan Note I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Boom
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Świetna na wszystkie strony samochód jak już pisałem od razu się czuje i jakby intuicyjnie wiadomo gdzie się kończy. Japońcy to mają łeb. Lusterka boczne są super widać naprawde dużo. Przyciemniane szyby choć z zewnątrz ciężko zaglądnąć do środka od wewnątrz są tylko trochę ciemniejsze. Rewelacja.