Lista ocen Nissan Note I (268)

3,3
~Miłośnik Nissanów.
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Można zepsuć samochód na różne sposoby: np; wrzucić do niego za słabą jednostke napędową.
~Boom
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Uważam, że to samochód godny polecenia każdemu, pomysłowy stosunkowo tani. W segmencie małych aczkolwiek wnętrze sporego kompaktu. Wyposarzenie również bardziej z segmentu aut kompaktowych szkoda, że nie ma ESP - jest tylko w najdroższej wersji. Jeżdzi się nim świetnie w zimie szybko się grzeje widoczność intuicyjność i ciekawe rozwiązania które są naprawde przydatne. Żona mówi że to najładniejsze auto - stara wersja jej się wogóle nie...
3,1
~Grzegorz
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
note to samochód raczej przeciętny pod kontem wyglądu,komfortu,niezawodności,czy awaryjnosci,jest to samochód raczej dla ludzi o mocnych nerwach jak również tryskajacych wręcz nad zwyczajnym umiarem spokoju mających czas opiekować się tym samochodem,oraz mających pieniądze na jego utrzymanie
~Maciek S
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
To już nie jest tak sam Nissan jakie produkowali 20 lat temu ale jakość jest zadowalająca. Zobaczę jak będzie za 200 tysięcy - jak dotrwa to będę zadowolony - jak nie to wkurzony - 250 tysięcy to moje minimum, które powinien przejechać każdy samochód.
2,7
~76_TOMEK_DOMEL
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód pod wzgledem gabarytów idealny dla młodej rodziny z dwójką dzieci. Nie polecam silnika benzynowego 1,4. Jest bardzo paliwożerny. Gdy na pokładzie jedzie tylko kierowca można pokusić się o w miarę dynamiczną jazdę. Kazdy pasażer pełnowymiarowy znacząco ogranicza osiągi samochodu. O jeździe z 5 pasażerów w dalekie trasy można zapomnieć.
2,7
~Domański Tomasz
~op77@op.pl
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
NOTE jest moim 11 samochodem po niemieckich, francuskich a nawet koreańskim, kupionym z rozsądku, po bardzo długiej analizie zarówno samego auta jak i samochodów konkurencji. Z tytułu posiadania już Toyoty Yaris w latach 1999-2003, oraz Hondy Jazz 2003-2007, nie miałem innej rozsądnej alternatywy. Połączenie samochodu miejskiego z małą ciężarówką, mikrovana z limuzyną nie jest proste, ale przyznać trzeba uczciwie, że Nissanowi się udało....
~Tomek - pisałem już kiedyś
Mikrovan 1.5 dCi 90KM 66kW
Zaznaczam 5 gwiazdek, ponieważ biorąc pod uwagę klase auta, to co ono oferuje, koszty utrzymania, niezawodność, to trzeba stwierdzić, że lepiej być nie może.
~Marcin
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo przyjemne w prowadzeniu i ekspolatacji auto. Fajny zestaw dla dzieci - kieszenie w fotelach, stoliki itp. Bardzo fajny sposób modelowania wnętrza za pomocą przesuwanej tylnej kanapy. Wygląd kontrowersyjny. Bardziej podobał się żonie niż mi ale teraz coraz bardziej mi się podoba. Wyróżnia się wśród tysięcy takich samych aut.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I
~Darek
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Gdybym kupował auto wyłącznie dla siebie wybrałbym pewnie coś o poważniejszym wyglądzie ;-). Ponieważ mam w domu dwie kobiety-kierowców - zdecydowałem się na właśnie takie dość odważne rozwiązanie. Po roku mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że nie żałuję. Lubię je z każdym miesiącem coraz bardziej.