Lista ocen Nissan Primera II Kombi (87) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gil Mór
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Części: ZABÓJCZE CENY ORYGINAŁÓW. Nie schodzi poniżej 7.9 latem ale zimą trzyma ok 9. Dość dużo w miescie i w Sudetach. Purchle na błotniku dopiero w tym roku i to tam, gdzie był naprawiany.
~BArek
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
zróżnicowanie niestety spore. miasto 9.5; trasa mocno uzależniona od prędkości. Jeśli spokojnie to bez problemu 7.2 ale jak powyżej 130/h to jak w mieście. troche za dużo. Gazu nie próbowałem bo sie boję.
~adam smiały
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Ceny częsci z zamiennikach są niskie bo do ASO jeżdżą tylko ludzie nie szanujący swoich pieniędzy. Filtr oleju,paliwa 20zł klocki hamulcowe 100zł Kompletny rozrząd 350zł
~jaro
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
Auto bardzo ekonomiczne jeśli chodzi o spalanie. Jesli chodzi o awaryjność to psują się, a racze zużywają części eksploatacyjne, czyli takie jakie lubią się psuć we wszystkich autach
~tomaszszach
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Jak na gaz to rewelka tylko 1,5 l więcej spala niż z silnikiem 1.6 cm3. Części drogie i tylko szrot lub allegro, np. lampa tylna w ASO 750 zł, na allegro kupiłem za 400 zł.
~robert
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
Spalanie jest przyzwoite 9-12 litrów GAZU na 100km (12 spala z klimą w mieście). Orginalne części są dość drogie a i zamienniki nie należą do tanich. Jest ich ogólnie sporo.
~Machor
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Jest to auto bardzo wrażliwe i trzeba go zrozumiec aby było ekonomiczne,jak jeżdzisz delikatnie to 5,5--7 l/100 km na trasie a jak wariat to nawet mi(ha,ha) spalil 8,3 l/100km
~załamany
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
to jest nienormalne kupilem go aby zaoszczędzić a on pali jak głupi 8 l przy naprawde oszczędnej jeżdzie ale głupek ze mnie ,że uwierzylem innym komentarza ,że pali srednio 7l
~maciej.swiatek@wp.pl
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Mam go 2 lata i nie jeżdże do warsztatu, tyklko wymiana oleju, ostatnio paski klinowe. Oczywiście cały rozrząd po kupieniu ale nie są to jakieś ogromne koszty.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Kombi
7,9
9,3
11,0
~matwiejka
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
przy duzym i ciężkim aucie eksploatowanym głownie w mieście nie mozna wymagać jazdy "na kroplce" - ale koszty do przyjecia, nie narzekam - przyjemność z jazdy niweluje niedogodnosci
Nissan Primera II Kombi