Lista ocen Nissan Primera II Kombi (87) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Silnik niezwykle ,przy spokojnej jeździe, w granicy 5l trasa. Jak na spore kombi to dobry wynik. Po mieście, wiadomo, zależy od miasta i od korków w mieście.
~Marcin
Kombi 2.0 16V 131KM 96kW
Części trochę droższe niż do aut niemieckich, ale w miarę dobra dostępność, dużo zamienników części typowych, na szczęście za często nie trzeba kupować
~mariusz847
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Części dość drogie (japończyk) i rzadko dostępne w sklepach od ręki, usterek sporo więc koszty są dość duże w stosunku do tego co auto oferuje.
~Rysiek
Kombi 1.6 16V 100KM 74kW
benzyna: miasto 8,5l , trasa 7l LPG: miasto 10l, trasa 8,3 l do tej pory klocki przód i tarcze wentylowane - niestety aż 500zł (zamienniki) z robocizną.
~Paweł
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Słyszałem różne opinie. Jak dotąd moja Primera zaskakuje mnie raczej pozytywnie. Auto o tej masie spala poniżej 7 litrów. Całkiem nieźle.
~wkapela
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Zuzycie jak zuzycie, raz wiecej raz mniej, srednio jezdzac do pracy i z pracy ok 100km dziennie wychodzi 9-11 litrow LPG. Zalezy czy troszke zaspie czy nie ;)
~arzachel
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Zużycie paliwa dosyć duże biorąc pod uwagę konkurencję. Części w cenach normalnych, ale całe szczęście Primera się nie psuje i u mechanika bywa rzadko.
~darek
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
zaskoczyl mnie auto jest ciezkie duze i kombi a pali mniej niz corsa zony srednio ok 7,5 litra na trasie bardzo spokojnie mozna zejsc ponizej 6
~odmulacz1@wp.pl
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Troche za dużo pali, ceny przeglądów umiarkowane, naprawy w normie jak na nowoczesne auto (nie będe porównywał do poprzedniego auta bo to inna epoka).

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz z W-wy
Kombi 1.8 16V 114KM 84kW
W miescie średnio 10,5 (lato) trasa dużo lepiej - najniższy uzyskany poziom 5.8l/100 w trasie. Przy dynamicznej jeździe około 8 l/100.
Nissan Primera II Kombi