Lista ocen Nissan Primera III (155) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Logan
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Miejsca jest naprawdę sporo. Dużo schowków, pojemny bagażnik z dwoma bocznymi schowkami, dwoma małymi schowkami w podłodze, oraz pojemnym schowkiem między kołem zapasowym a płytą bagażnika. Plusem także są dwa uchwyty mocujące w suficie bagażnika, gniazdo np. do odkurzacza w bagażniku oraz dwa uchwyty na reklamówki. Siedzenia są wygodne dające dużą możliwość regulacji. W moim modelu są także podgrzewane.
~Saleta
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Przestrzeni mniej niż w Avensis T25 ale wystarczająco. Z przodu przeszkadza rozbudowana konsola środkowa (jak w większości aut). Z tyłu jeżdżą tylko dzieci (dwoje) ale wiem, że za sobą się bez problemu mieszczę. Bagażnik również wystarczający. Jeżeli 450 l (do rolety) jest dla kogoś niewystarczające, to chyba jego życie nie ułożyło się dokładnie tak jak tego zaplanował ;)
~przemek
Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW
duże auto większe niż skoda octavia czy Audi A 4 z tyłu spokojnie 3 osoby. Mam prawie 190 cm wzrostu i z przodu jest super z tyłu jest dobrze fotele dobrze trzymają z tyłu jak na dobrej kanapie. bagażnik duży polecam hatchback jest ładniejszy od sedana jedyny minus to czasami słychać tylną półkę jak szybko jezdzimy po nierównościach
~Henry
Kombi 2.0 i 16V 140KM 103kW
Szału nie ma, nie jest to tak do konca klasa srednia, cos pomiedzy kompaktem a klasa srednia raczej - z przodu jest spoko, z tyłu nie bywam :) Bagaznik jest dosc ustawny, ma przydatne schowki + gniazdo 12V co ulatwia przewozenie turystycznej lodówki. Dla rodziny 2+1 bagaznik wystarcza, po zlozeniu kanapy bez trudu wstawimy na lezaco rower.
~Adam
Sedan 2.2 DTI 126KM 93kW
Super mega mega duży plus auta. Ja mam 169cm wzrostu z przodu jestem w stanie wyprostować nogi i się oprzeć a z tyłu na spokojnie się mieszczę. Fotele także są bardzo wygodne i bagażnik (posiadam sedana z 2002 roku) jest też bardzo duży i pakowny więc jak macie coś do przewiezienia to spokojnie dacie radę.
~Michał Warszawa
Kombi 2.0 i 16V 140KM 103kW
Powiem tak.......PERFEKT!!! W tej klasie bez konkurencyjne auto. Z tyłu miejsca na nogi pod dostatkiem, niektóre auta klasy wyższej nie mają tyle miejsca. W porównaniu np. do VOLVO s60.....miejsca z tyłu jest dużo, dużo więcej i nikt mi tego nie zakwestionuje bo ojciec ma s60 i często tym autem jeżdżę.
~migaz
Kombi 2.0 i 16V 140KM 103kW
w czasie dlugiej spokojnej jazdy nie ma na czym oprzec ...łokcia lewej ręki. Przestrzen w bagażniku jak a mniejszego autka. Po co komu w kombiaku nadkola przygotowane na 19 calowe koła, a zajmujące tyle szerokości bagażnika. W starym Oplu Kadecie D z silnikiem 1,3 bylo trochę szerzej!
~hubek
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Za mało miejsca z przodu przy hamowaniu zaczepiam kolanem o kolumnę kierownicy przy najbardziej odsuniętym siedzieniu, najniżej położonym i odchylonym jak leżak i zkierownicą maksymalnie w górze a mam tylko 181 cm. Chyba projektowano go z myślą o dzieciach-kierowcach. Za to z tyłu jest wygodnie.
~djhr
Sedan 1.9 dCi 120KM 88kW
Z przodu ok, bardzo przyjemnie, regulowany fotel w # płaszczyznach zapewnia otymalną pozycję dla każdego. dużo miejsca, wskaźniki daleko od oczu, świetna sprawa. Siedzenia wygodne. tyłu różwnież dużo miejsca. NIe porównujemy rzecz jasna z SUV-ami ani Van-ami. W swojej kategorii jest doskonała.

Usterki Nissan Primera III

Nissan Primera III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~arcik
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
miejsca jest pod dostatkiem,przydalby sie drugi podlokietnik dla pasazera...bo zawsze ktos mi go zajmuje.;-)Z tylu nawet wysokie osoby nie powinny narzekac.siedzenia sa super wyprofilowane-jescze nie spotkalem sie z bulem plecow,a duzo jezdze-w vw juz po 100 km mialem dosc.