Oceny Nissan Qashqai I Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW 2009-2013

Nissan Qashqai I Crossover Facelifting  2.0 140KM 103kW 2009-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Qashqai I Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW 2009-2013

~zetfed
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Cóż, niewiedzieć czemu, ale uparłem się na to auto. Nowe drogie, używane drogie ale trochę mniej :). Wybrałem wersję poliftową z benzyną 2.0. Strasznie coś takiego znaleść krajowego w normalnej cenie. Wersja Visia, więc najuboższa, ale nie żałuję. Płacenie za szklany nieotwierany dach, alufelgi i parę innych gadżetów więcej 15tys. uważam za przesadę. Całokształt: jest dobrze. Siedzi się wysoko, wygodne wsiadanie i wysiadanie (ważne dla osób...
~jj
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze - miejski SUV o najwyższym prześwicie spośród innych, z silnikiem 2,0 140KM dającym wystarczające aktywne bezpieczeństwo, bezawaryjny, wygodny dla 4 osób, 4x4 jest dodatkowym atutem - szczególnie zimą.
~Arczi
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Na początku zaznaczę, że to już mój drugi QQ z silnikiem 2.0 benzyna. Cenię to auto za bezawaryjną pracę i komfort jazdy. Dlatego zdecydowałem się na ponowny zakup QQ w wersji po liftingowej. Poprzedni mimo przejechanych 200 000 km nigdy mnie nie zawiódł i zawsze dowiózł do celu. Mam nadzieję, że nowym właścicielom będzie nadal służyłem bezawaryjnie przez kolejne lata.
3,6
~Mirosław Winiarski
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Euforia minęła po okresie gwarancji kiedy zaczęły sie awarie i zaczęły wydatki.
4,1
~krzypaszk
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Na drodze sprawuje się dobrze. Komfort jazdy dobry. Cicha praca silnika. Skrzynia CVT pracuje bez zarzutów.
~Arky69
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Ma parę mankamentów. Najgorszy- fabryczna nawigacja- NISSAN ZA AKTUALIZACJĘ ŻĄDA 800 ZŁ- NA DODATEK ZA ZESZŁOROCZNE MAPY.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu