Lista ocen Nissan Qashqai I (37) - Karoseria

Na liście zabraknie 315 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Lakier miękki , a na czarnym szybko widać każdą ryskę. Ale tak tragicznie to nie trzeszczy, no chyba że się za coś trzyma lub czegoś dotyka :-) a poważnie to nie jest źle. Ruda nie wyłazi na drzwiach, progach cxy klapach, a co było pod spodem wyczyścili przed konserwacją ( obowiązkowo).
~Stefan
Crossover 2.0 dCi DPF 150KM 110kW
Auto 11letnie i zero rdzy, nie narzekam. Przy wymianie zamka kierowcy i rozebraniu drzwi, zauważyłem wewnątrz stalowe rury w drzwiach tworzące klatkę bezpieczeństwa, tak więc przy kolizji nie tylko 12 poduszek chroni ale również cała konstrukcja nadwozia.
~Radek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Pomimo 15 lat na karku i tego, że to Japończyk rudej nie zauważono. Plastikowe nakładki osłaniają przed kamyczkami spod kół. Co do urody - każdy widzi co kupuje, miałem niebieskiego (ewenement jak na J10) i mi się podoba.
~jj
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Bez zarzutu - po 9 latach jazdy po mieście (sól itd) nic nie wskazuje na korozję. Trochę gorzej z podwoziem, ale też nie jest źle - w poprzednim aucie po 6 latach musiałem zmienić wydech, tu jeszcze końca nie widać.
~Grzegorz
Crossover 1.6 115KM 85kW
Srednio .Bardzo miekki i podatny na zarysowania lakier , plastiki słabej jakosci ,twarde ,widac że tanie . Tylna połka hałasuje Gwiazdka extra za to ze w 10 letnim aucie brak jakielkolwiek korozjii .
~th_omas
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Lakier bardzo miękki (może na czarnym tak wszystko widać) - chyba tak to można określić podatny na ryski, odpryski etc.
~Luki1551
Crossover +2 Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
2010.rok mam. Jedynie tylny zderzak.malowany.jak narazie nie widze jakiejs rdzy .nawet podwozie jest jak na 10 lat stan b.dobry
~Luki1551
Crossover +2 Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
~Nyśka
Crossover +2 Facelifting 2.0 140KM 103kW
Otwory technologiczne z wianuszkiem rdzy pod lakierem. Słabe zabezpieczenie antykorozyjne. To 20-letni fiat lepiej wygląda.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I
7,2
8,4
10,8
~Bartek88
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Mimo upływu lat nadal podoba mi się wygląd tego auta - a może to tylko sentyment :) Podczas mycia odeszło kawałek lakieru ze zderzaka.