Lista ocen Nissan Qashqai I (209) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djaworski@op.pl
Crossover 1.6 115KM 85kW
Z przodu bardzo wygodnie dla kazdego wzrostu. Z tylu mogloby byc wiecej miejsca na nogi. Malo miejsca nad glowa przy panoramicznym dachu. Fotele twarde, ale wygodne. Oparcia przednich foteli moglyby byc wyzsze i szersze. Przednie zaglowki nie sa regulowane jezeli chodzi o pochylenie. Regulacja kata pochylenia oparcia skokowa, a nie plynna pokretlem. Ciezko znalezc wlasciwe polozenie. Regulacja odcinka ledzwiowego, pokretlem w sumie mozna...
~Stefan
Crossover 2.0 dCi DPF 150KM 110kW
Podnoszony fotel, kierownica ustawiana w dwóch płaszczyznach (góra/dół, do siebie/od siebie) , regulowany podłokietnik, dobrze się siedzi, auto wysokie, reflektory z przeciwka nie oślepiają, z tyłu podłokietnik z uchwytami na browar dla pasażerów, raz do bagażnika wrzucając ciężką walizę nie chcący wpadłem i zabłądziłem przy wyjściu a mam prawie 2 m. wzrostu i 130 kg wagi. ;) ale poważnie - dwie ogromne walizy, 4 plecaki, 2 kraty piwa i babcia...
~piotrpleban2
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
W środku jest sporo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. I rodzina 2+1 lub 2+2 bez problemu się tam wygodnie umiejscowi. Natomiast 2+3 - to odradzam - z tyłu będzie wyraźnie ciasno. Natomiast przed zakupem trzeba przemyśleć sprawę, czy szukamy samochodu rodzinnego czy miejskiego, gdyż Nissan Qashqai wg mojej opinii jest sporym samochodem miejskim+ wypady poza miasto ( ale nie w piątkę osób) bo trochę ciasno w tyłu.
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Dużo miejsca, dla pasażerów także. W testach czytałem że pasażerowie mają mało miejsca ale autor artykułu chyba nie siedział w aucie albo jest koszykarzem i ma 2.3m wzrostu. Ja jestem wysoki i fotem mam zdrowo cofnięty do tyłu a mimo to dziecko które siedzi za mną w foteliku nie dosięga zabłoconymi buciorami do fotela, dodam że w almerze mój fotel od tyłu po kilku latach i kilku praniach wygląda skandalicznie.
~Adam
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Dopóki autkiem korzystaliśmy w trójkę było dobrze. niestety bagażnik nie jest duży, przy lpg i kole zapasowym w bagażniku wiele już tam nie zmieścimy..Obecnie przy 4 osobach w tym jednym foteliku z isofixem jest ciasno, umieszczona baza i fotelik z isofixem za mną praktycznie uniemożliwiają mi bezpieczną i wygodną jazdę. Mimo wszystko pięc dorosłych chłopów na dojeździe do pracy 80 km daje rade
~QQFan
Crossover 1.6 115KM 85kW
z przodu bardzo fajnie, dobre fotele, schowki, przydatny podłokietnik. z tyłu nie jezdze. mam wersje z kratka wiec tylko 4 miejsca, ale przestrzeni w sam raz. równiez plus za skladany podlokietnik z miejscami na napoje. \"bajerancki\" szklany dach, zwlaszca gdy podrózuje sie w górach. minus za brak popielniczki, wprawdzie nie pale, ale z papierkami nie ma co zrobic.
~Bartek88
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Zostawiam 5 gwiazdek, ponieważ należy pamiętać, że samochód jest dosyć mały, więc fizycznie nie może zapewnić przestrzeni, którą oferują auta dłuższe o kilkadziesiąt cm. Mam 185 cm wzrostu i normalną budowę ciała. W samochodzie czułem się bardzo dobrze. Pasażerowie zachwalali komfortowy przedni fotel. Oczywiście należy podróżować w maksymalnie 4 osoby.
~Seewolf
Crossover +2 2.0 dCi DPF 150KM 110kW
Cztery osoby - pełen komfort. Trzecia osoba na kanapie drastycznie pogarsza komfort do poziomu najwyżej poprawnego. Sześć średniowysokich osób podróżuje przyzwoicie w układzie 4 osoby na standardowych miejscach + 2 osoby na rozkładanych - dodatkowych. Przy siedmiu osobach komfort jazdy znowu się obniża, dla osób jadących na kanapie, do poprawnego.
~PeJot86
Crossover 2.0 140KM 103kW
Dla kierowcy i pasażera jest miejsca sporo, Problemem jest natomiast tylna kanapa, gdy zamontujemy fotelik na tylnym siedzeniu to wsadzenie do niego dwulatka jest już wyzwaniem, gdyż kanapa jest wysoko , do tego dochodzi jeszcze wysokość fotelika a dach jest dość nisko. Dorosła osoba również nie podróżuje komfortowo.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I
7,2
8,4
10,8
~stas
Crossover +2 Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Z przodu - chyba nornalnie, ale z tylu - mega duzo miejsca! Dzeiciaki maja wreszcei i luz i pozycje wygodna. Ogromny kufer (nie jak zwyklym QQ czy w innych SUV). Zona ma zwyklego QQ gdzie kufer jest chyba ze 3 razy mneijszy niz w QQ+2. Spokojnie mozna zapkowac spokojnie cala rodzine z bagazami i bez uzycia boxu.