Lista ocen Nissan Qashqai I (209) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~honnki
Crossover 2.0 140KM 103kW
Kierowca i pasażer ma tyle miejsca ile mieć powinien -mam 184cm i na czuję się komfortowo. Tylnia kanapa może nie oferuje tyle miejsca ale wiąże się to znowu z linią samochodu i to trzeba nissanowi wybaczyć.
~Luki1551
Crossover +2 Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Przestrzen oki.wszystko w zasiegu reki. Jedynie pasazera fotel ma minus ze nie da sie regulowac gora dol. I wyzsze osoby siedza dosc wysoko w stosunku do owiewki przeciw slonecznej.
~Luki1551
Crossover +2 Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
~Janusz Mrowiec
Crossover 1.6 117KM 86kW
jestem wraz z Rodziną bardzo zadowolony a szczególnie psy bo są dwa duże ( golden retriver oraz bokser) i mimo wielu bagaży mają mnóstwo miejsca na wygodną jazdę
~Graegorz
Crossover 1.6 115KM 85kW
prod bardzo dobrze, tyl jak na malego suwa mozebyc(troche gorzej od przodu)bagaznik ok pod warunkiem ze nie chcemy bez skladania kanapy przewozic kilku workow ziemniakow
~andre_wawka@o2.pl
Crossover 1.6 115KM 85kW
Z przodu fajnei wygodnie super fotele , z tyłu z tego co wiem nie za dużo miejsca samochó na 4 dorosłe osoby, piąta miała by problemy z komfortem podróżowania...
~monkahead
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Dostateczna ilość miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu. Jeździmy wersją 5os. 2+3 na wakacje do Chorwacji i nie ma problemu z komfortem podczas jazdy.
~Piotr
Crossover 1.6 117KM 86kW
Dla 4 osób jest wystarczająca. Piąta osoba na dłuższą trasę nie będzie miała już takiego komfortu. Zresztą jak w większości samochodów.
~Adam
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Z przodu żadnych problemów, z tyłu w przypadku trzech osób na tylnej kanapie będą się stykać ramionami (wiadomo zależy od postury ludzkiej).
~Arkadiusz
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Tylna kanapa katastrofa - podróż da się znieść na max 100 km dalej jest naprawdę ciężko. Ale byc może to tylko moje odczucie. Przednie fotefe b. wygodne.