Lista ocen Nissan Qashqai I (176) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DerDer
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Tu rewelacji nie ma, ale źle nie jest. Auto w wersji 1.6 360 kosztuje tyle co Honda Civic Sport, przy lepszym wyposażeniu (ale gorszym silniku). Z crossverów Dacia Duster (nasze poprzednie, drugie, auto) ma ten współczynnik zdecydowanie lepszy (i ma napęd 4x4 do silnika 1.6), a niemieckie alternatywy jak Tiguan, czy nawet Audi Q3 lub BMW X1 dramatycznie gorszy. Oczywiście zawsze jest Skoda Yeti, ale po pierwsze nie ufam \"uturbionym\"...
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Co do ceny to nie wiem co napisać, gdzieś czytałem że jak jego cenę porównamy do klasycznego kompakta, np civic, auris itd. to jest on dość drogi. Jeśli jednak porównamy go do Toyoty Rav4 która ma taki sam rozstaw osi, kół i długość to jest o około 20tyś zł tańczy. Choć Ravka jest wyższa i ma ciut większe koła jest głośniejsza. Ciężko to auto porównywać bo tak na prawdę za bardzo nie ma jeszcze modeli idealnie z tego segmentu. Ja wydałem nieco...
~stas
Crossover +2 Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Kupujac auto zastanawialem sie miedzy wypasionym QQ+2, gołym Tiguanem i Rav4. Warunek byl musi byc 4x4. VW Tiguan za ta kase to byl golas - lepiej wykonczony i z lepszym silnikiem, ale mieal duzo mniej miejsca i twardy jak decha i caly skacze po drodze na wybojach i mikrobagaznik. Odpadł od razu. Rv4 - fajne autko, ale po jezdzie probnej czar prysl - mulasty silnik, calego go buja na drodze - jezdzilo sie tym bardzo slabo. Miekki i chichy,...
~Amigo
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Tanio nie było, ale mój QQ z mocnym dieslem, dużymi felgami, xenonami i panoramicznym dachem wart jest każdej złotówki - wygląda i jeździ super. Konkurencja i tak jest droższa, co prawda odrobinę większa, ale za to kompletnie bezpłciowa. Skąd to wiem? Nie ma tygodnia żeby ktoś na ulicy mnie nie zaczepił: \"Panie, bardzo podoba mi się to auto, jak to jeździ, ile pali, itd.\" Brawa dla nissana za najwyższy wynik w teście zderzeniowym EuroNCAP!
~piotrpleban2
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Wg mnie sprawa wygląda tak, nowy Nissan Qashkai - cena za model podstawowy ok 79tyś zł. - DROGO na tle konkurencji - i mówimy tu o samochodzie miejskim Używany ( ja mam z 2012r. wersja 1,6 benzyna ACENTA + NC+panorama dach+18calowe koła, auto krajowe) cena 55 000 - trochę więcej niż za Renault, czy Golfy ale jest już bardziej do zaakceptowania. Generalnie auto trzyma cenę. Co do jakości to nie mam zastrzeżeń.
~QQFan
Crossover 1.6 115KM 85kW
mysle ze porównianie jakosci do ceny wypada dosc dobrze. dostalem duzy rabat, auto rozliczam w firmie. mam wersje I-Way i niczego mi aucie nie brakuje. oprocz popielniczki oczywiscie :)))Ponizej zaznaczam jednak ze NIE kupiłbym tego auta jeszcze raz, ale nie dlatego że mi sie nie podoba, tylko dlatego ze lubie miec zawsze cos nowego. Moze nowy model Qashqai bedzie jeszcze ladniejszy, a moze spodoba mi sie inna marka.
~Grzegorz
Crossover 1.6 115KM 85kW
tylko przeciętnie, w tej cenie można dostać coś zdecydowanie fajniejszego z korei ( wiem o czym mówię bo nabyłem po długim oczekiwaniu koreańskiego suwa tej samej klasy i szczerze to nie ma porównania chyba że też szybko się zmęczy ale to się zobaczy ). Generalnie z marki Nisan to chyba tylko znaczek niestety pozostał ( reszta to , tfu, francuz ale bez polotu i komfortu z problemami technicznymi )
~djaworski@op.pl
Crossover 1.6 115KM 85kW
Cena i wyposazenie dobre. Wersja TEKNA 1.6 - 77300. Ale radio z zakresem AM bez MP3 i halasujace zawieszenie psuja obraz calosci. Takze serwisy sie nie popisaly. Ale moze jeszcze bedzie dobrze :). Dodano po 15000 km. Chyba jednak auto jest za drogie. Dodano po 25000 km. Dalej twierdze, ze jest za drogie. w szczegolnosci w najdrozszych opcjach wyposazenia.
~Adam
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Uważam że to jest raczej trudne do określenia dla kogoś kto nie jeździł wieloma autami z tak zwanej klasy ?Premium?. Dla mnie najważniejsze jest to że samochód w zasadzie nie wykazuje wizualnych oznak zużycia zarówno co do lakieru jak i wyposażenia wewnątrz (o tapicerce nie napiszę-od nowości mam pokrowce) czyli jakość jest co najmniej dobra.
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I
7,2
8,4
10,8
~ADAMMARZENA
Crossover 1.6 115KM 85kW
ZAPŁACIŁEM ZA SAMOCHÓD 74800 ZŁ I JEST TO WERSJA IWAY CZYLI SZKLANY DACH, KAMERA COFANIA, NAWIGACJA, KLIMA DWUSTREFOWA, LAKIER METALIK A OD DILERA OTRZYMAŁEM JESZCZE AUTOALARM W TYCH PIENIĄDZACH. PRZED KUPNEM OBJEŹDZIŁEM CHYBA WSZYSTKIE INNE MARKI I POMIJAJĄC KWESTIE WYGLĄDU AUTA A TYLKO SKUPIAJĄC SIĘ NA WYPOSAŻENIU TEN MODEL JEST BEZKONKURENCYJNY.