Lista ocen Nissan Qashqai I (176) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomi-ei
Crossover +2 1.6 115KM 85kW
Za cenę QQ+2 Acenta biorąc pod uwagę rabaty dealerskie i wyposażenie nie ma szans kupić odpowiednika, który miałby do tego w standarcie szklany dach... Konkurencja wypada średnio 30 - 40 tyś zł drożej. Według mnie QQ+2 nie ma konkurencji na rynku w tej cenie, a czy warto dopłacić... A i do tego niepowtarzalny wygląd mniejszego MURANO ;-)
~bukosz
Crossover 1.6 115KM 85kW
Samochód bardzo mocno trzyma swoją cenę, co dla mnie jest OK, ponieważ kupując samochód używany za 35 tys, po 3ch latach sprzedam go za 30 tys. Mój samochód po mimo wieku ma 30 tys/km przebiegu więc jest to niewiarygodnie mały przebieg. Tak to jest jak się kupuje samochód od 85 letniego sąsiada :-)
~Japoniec
Crossover 1.6 Start/Stop 117KM 86kW
Tańsza wersja warta swojej ceny a le 100 tyś za te auto to troszkę przesada. Fakt ze jest bezawaryjne ale to nie auto tej klasy. Po prostu ma cię przez 300 tyś km wozić bez usterki i tyle. To jest Japończyk i on ma cię wozić a nie podobać się na ulicy i stać w garażu huhany i pucowany
~Jacek1952
Crossover 1.6 115KM 85kW
Zwracać należy uwagę na zawieraną umowę kupna.Najlepiej w niej umieścić całe wyposażenie dla tego modelu , bo mogą być problemy przy odbiorze.Casus lusterek wstecznych samościemniajacych! Model 2010 roku uleczono z wielu \"chorób wieku dziecięcego\" ale jeszcze nie wiadomo czy skutecznie.
Crossover 1.6 115KM 85kW
pod warunkiem że kupi się najtańszą wersję ok.65 000, nie warto płacić za dwustrefową klimatyzację (już wyjaśniłem), czujnik deszczu (wycieraczki potrafi włączyć rozmaślony na szybie owad,a w ulewnym deszczu przy małej prędkości i tak trzeba ustawić ręcznie) czujnik zmierzchu ( przepisy w Polsce)
~Arek
Crossover 1.6 115KM 85kW
W tej cenie mógłbym kupić focusa który dużo pali, golfa który jest już dość awaryjny, civica który jest do mnie zbyt mały, corolle która jest obojętna albo kia sportage która połyka też doże ilości paliwa. Ewentualnie brał bym pod uwagę ASX ale tył i środek jest brzydki
~honnki
Crossover 2.0 140KM 103kW
Mam podstawową wersję VISA z silnikiem 2.0 i studiując cennik myślę że wersję z lepszym wyposażeniem są zbyt drogie ponieważ wchodzą w ceny toyoty rav4, suzuki grand vitary a to już inna półka.Moja wersja ma wszystko co chciałem i jest stosunkowo tania wiec oceniam na 6
~skooby@wp.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
w sam raz każdemu co mówie ze kosztował 88 to mówi ze nie drogo bo żeczywiście prezentuje sie super. do tego bardzo komfortowy, materiały, rewelacja .... Gorąco polecam nie będzie nikt zawiedziony jak go kupi. Wszelkie pytania piszcie z przyjemnością odpisze skooby@wp.pl
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Jest ok. Jak ktoś szuka lepszego wykończenia i lepszych materiałów to tiguan ale to w tym samym roczniku ok. 10 tyś więcej a cx5 to za rocznik 2012 minimum 15 tyś więcej. A żaden nie ma napędu 4x4 sterowanego ręcznie tylko automatycznie.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Znacznie tańszy niż niektóre jego odpowiedniki marek premium, a których awaryjność jest podobna albo i większa. Jeśli komuś uda się znaleźć egzemplarz z takim przebiegiem i w takim stanie jak mój to ten stosunek wypada chyba korzystnie.