Lista ocen Nissan Qashqai (550)

~Bb
Nissan Qashqai II
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Samochód bardzo dobrze wyposażony i komfortowy. jazda nim to czysta przyjemność nawet na 19" felgach jazda jest komfortowa. Silniczek pomimo małej pojemności nawet nieźle radzi sobie z autkiem chociaż przydałoby się kilka koni więcej jednakże do codziennej jazdy po mieście i czasem wypad za miasto z rodziną jak najbardziej wystarczy. Dzięki sześciobiegowej skrzyni biegów samochód jest bardzo ekonomiczny, spalanie na trasie przy spokojnej...
~rkijania@interia.pl
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
tyle sie wyczekalem .... ( 6 m-cy ) no i mam. po 4 tys km wydaje sie ze dokonalem b.dobrego wyboru. Polecam szczegolnie ze wzgledu na silnik 2.0 dci ( 150 km/h ) i sposob prowadzenia. Wady : malo schowkow, no i waskie siedzenia chociaz mysle ze tu zdaze sie przyzwyczaic.
~Nicolas
Crossover +2 Facelifting 2.0 140KM 103kW
Auto jest zrobione solidnie pod każdym względem. Na tle konkurencji nie jest liderem ale w każdym elemencie oceny jest dopracowane przynajmniej na ocenę dobrą. Trudno się przyczepić do istotnych z punktu widzenia codziennego użytkowania rzeczy. Większy bagażnik umożliwia załadowanie wózka, psa, bagaży, przewiezienie sporego ładunku a robi się jeszcze pojemniejszy po wyjęciu dodatkowych siedzeń. Uniwersalny i praktyczny samochód. ps.Jedyną...
~AMP
Crossover 1.6 Start/Stop 117KM 86kW
Auto niedrogie, nie rewelacyjne, ale warte swojej ceny. Jak ktoś nie ma sporotwych ambcji to super, chociaż na polskich dziurawych drogach i tak mijam większość pseudosportowych kompaktów, których keirowcy uważają by nie wjechać w dziurę. Dla QQ to nie straszne!
~ADAMMARZENA
Crossover 1.6 115KM 85kW
AUTO JEST ŚLICZNE, MA AGRESYWNĄ SYLWETKĘ, MAŁO SPALA, WYKOŃCZENIE WNĘTRZA STARANNE, UŻYTE PLASTIKI MIĘKKIE PRZYJEMNE W DOTYKU.
~emel
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Ogólnie samochód przypadł mi do gustu. Kiepsko wypada bagażnik - przesiadłem się z Vectry kombi i byłem bardzo zdziwiony - że nie mieszczą mi sie komplet kół do bagażnika. Siedzi się wysoko - a to wymaga przyzwyczajenia.
~Bartosz
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Slnik bardzo dynamniczny, przy agresywnej jeździe od drugiego biegu po prostu przyspieszenie wgniata w fotel. Slnik słychać tylko z zewnątrz, w środku nawet bardzo cicho włączone radio go zagłusza. Niestety nie da się szybko ruszyć na 1 biegu ale to może wina tego, że nigdy nie jeździłem dieslem. Bardzo elastyczny - można na 5 biegu jechać poniżej 50km/h a samochód i tak sie nie dusi i przyspiesza wspaniale. (Silnik)
~życzliwy przyszłym użytkownikom
Crossover 1.6 115KM 85kW
silnik o przeciętnej mocy i przeciętnych możliwościach, świetny kompromis w odniesieniu do eksploatacji samochodu tylko w mieście, tylko nie disel, jeśli do miasta, po prostu szkoda forsy, a już napewno nie silnik 1.5 dci (Silnik)
~piotrek_kołodziej
Crossover 2.0 140KM 103kW
No i tu największy minus, ale mam nadzieję, że nie jest to za częsty defekt tego silnika. Brał olej. Coraz więcej. Coraz częściej. Wibrował przy włączonej klimie. Myślę, że trafiłem po prostu na egzemplarz ze złym silnikiem. Co do samej dynamiczności- jak się rozgrzeje i jedzie się w pojedynkę- naprawdę fajnie. Niestety z bagażem i pasażerami robi się mułowaty. Spalanie okej, koło 9 litrów. (Silnik)
~Arek
Crossover 1.6 115KM 85kW
zależny jak dla kogo mi się podoba o rurowany, czarny z przyciemnionymi szybami
Nissan Qashqai