Lista ocen Nissan X-Trail I (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeju
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Ciężko ocenić -zapłaciłem za auto brutto( na fakturę VAT pełną ) około 33 tys więc nie są to wielkie pieniądze biorąc pod uawgę, że auto by się nie zepsuło i dałbym doskonale, a tak daję jedynkę. Rada- jak kupować to sprawdzić w ASO historię - i ew. dostać wgląd w faktury napraw-jak nie ma nie kupować- tylko w ASO mają możliwość jej wydrukowania i przedstawienia - inne warsztaty też ale niestety nie chcą wydać...no własnie może ktoś wie...
~drobny-Wrocław
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
W tej klasie samochodów myślę, że jest dobrze. Jak się go jeszcze dopieści i poprawi kilka rzeczy, które padły ofiarą oszczędnego działu finansów i księgowości Nissana, to auto staje się naprawdę dobrym pojazdem. Zastanawiałem się już niejeden raz co będzie następne, jaki model, jaka marka. Powiem Wam, że nie mam pojęcia, brak rozsądnej alternatywy... Oby NYSKA jeździła długo razem ze mną ;)
~ANNA83
Terenowy 2.2 Di 114KM 84kW
Za pieniądze wydane na ten samochód nie spodziewałam się, że autko będzie aż tak niezawodne. Byłam przygotowana, że jak zazwyczaj po kupnie używanego auta wyjdą jakieś atrakcje i ukryte usterki, ewentualnie same serwisowanie okaże się droższe-a tu nic z tych rzeczy. Profilaktycznie wymieniło się rozrząd, oleje itp. przy przeglądach...i autko śmiga!
~Łukasz
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
W tej cenie możemy kupić Mazdę Tribute , Mitsu Outlandera I gen. Uważam, że nissan jest ciekawszym wyborem no chyba że mówimy o Outlanderze 2.0 T ale to już inna cena. Za 14-16 tys naprawdę warto kupić takiego Nissana. Samochód tak naprawdę uniwersalny i lepiej wykonany niż konkurenci.
~qabes
Terenowy 2.2 Di 114KM 84kW
w moim egzemplarzy blacha była zdrowa ale silnikowi brakowało mocy, co obniżyło cenę do 5k PLN. Póki co włożyłem w naprawy 1k (intercooler, SCV, oleje, paski) więc biorąc obecne ceny aut z 4x4 było. niemniej do cięższego terenu brakuje prześwitu i reduktora, więc średni zakup.
~Łukasz
Terenowy 2.2 Di 114KM 84kW
Nie dałem mało ale też zyskałem stosunkowo dużo bo autko jest tanie w eksploatacji i bezawaryjne. Może nie jest to limuzyna i nie ma świecących guziczków ale wozi tyłek od A do B bez problemu. W poprzednią mazdę włożyłem drugie tyle za ile ją kupiłem i nadal coś się psuło.
~Konrad
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
Myślę że to był dobry zakup. auto z przebiegiem 100.000km rocznik 2006 kupione od dealera Nissana za 34.000zł. Fotele skórzane + nawigacja w konsoli. Wg. mnie stosunek cena / jakość - doskonała. Oczywiście musiałem założyć LPG/ koszt około 3000zł/ ale szybko się zwróciło.
~Ojciec rodziny
Terenowy 2.2 Di 114KM 84kW
Nigdy go nie sprzedam genialne auto za niewielkie pienadze. Troszke go podgryza korozja ale tylko w miejscach blotnikow przez polsa sol na drodze. Podwozie zabezpieczone mam mocno bo mam na tym punkcie fiola. Auto ma jeszcze posluzyc kilka dobrych lat.
~drewpat@interia.pl
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Pamiętam mojego pierwszego Nissana Sunny 1,7 D z 1987 roku - auto nie do zajeżdzenia przy prawidłowej obsłudze. Dlatego przy zakupie X-Traila myślałem że będzie podobnie ale niestety w przypadku mojego egzemplarza ogólna porażka.
~dlmtb
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Myślę, że nie jest to auto gorsze od konkurencji. Pewnie w przyszłym roku wyjdzie już z produkcji albo będzie zmodernizowane w sposób dość gruntowny. Teraz cena lepsza niż na początku, 2006r. kiedy kupowałem swojego X-treila