Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (171) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Drobiazgi trochę męczą to auto, ale nie są drogie w naprawie i nie unieruchamiają auta co jest bardzo ważne. Czasem jakiś czujnik zaszaleje, ale albo sam zmądrzeje albo po niewielkich kosztach się da naprawić. Sonda lambda lubi wyrzucać błąd. z czułych punktów(EGR, czujnik spalania stukowego) Poświetlenie lubi płatać figle.
~guzik
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
nigdy z mojej winy mnie nie zawiodła. problem miałem przez parę dni z rannym zapalaniem auta, mechanik chciał mi wymienić pół silnika, zmieniłem mechanika i problem sam się rozwiązał. okazało się , że jakiś kabelek był niedopięty i czasami łączył, czasami nie. skończyło się tak, że pierwszy mechanik musiał oddać kasę :P
~CZARS
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jak kupiłem autko miało przejechane 192 tyś, wymieniłem rozrząd filtry oleje, pozniej pokazały sie wycieki z silnika, stare stwardniałe uszczelki, wiecej roboty niż koszt części ale trzeba było, pozatym spoko, wymieniłem jeszcze szczeki hamulcowe, (od razu były do wymiany), duzym plusem jest dostępność części i ich cena :)
~Halsu
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
zalezy jak sie uzytkuje , chciałem szybko okno otworzyc i korbka uleciała ... pewnie jak bym to zrobił tak jak zazwyczaj dalej by była sprawna ... popielniczka dla tylnych pasazerów otwiera sie samoistnie z niewiadomych przyczyn ... zamki sie przycinają , ale jak sie odpowiednio wszystkim zajmie jest ok
~mateush89
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Ciągle jakies pierdoły, wymiana 2 razy linki sprzęgła, 2 uszczelki pod pokrywe zaworów nic nie dawały staremu gniotowi dalej ciekł olej, 2 regulacje LPG, kosztowne łożysko z ABS, krzywy wałek rozrządu przez co klepały popychacze, wpadający pedał hamulca w podłogę
~Rafi
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
niedziałające czasem lusterko elek.prawe(samo wybiera kiedy chce działac) przepalone zarowki kokpitu ale auto ma 15 lat teraz mam diody zarówka w schowk utez działa kiedy chce to samo z oswietleniem kabiny (pracuje nad tym) jak kupilem klakson nie działał
~Pietros
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jak do tej pory przez dwa lata mnie nie zawiodła ani razu i niech tak pozostanie. Czasami psuja sie takie głupotki elektroniczne ale sa nie grożne i Łatwe w naprawie zdaza sie tak ze nie swieci jedna czesc podswietlania tablicy ale po chwili sma sie wlacza i jest juz ok
~raban
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Tu, odpuakać nic się nie psuje, wiadomo gumy na przegubach pekają, lekkie wycieki oleju, ale nie szkodliwe, czasami jakiś stuk z zawieszenia, przytarcie "pupa" bo za miękkie auto, ciasną chodzące okna, przepalające się oświetlenie deski, takie tam drobiazdgi raz na 10 lat!
~sulek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kilka rzeczy naprawiałem, ale raczej wynikało to z eksploatacji. Raz mie zawiodła jak wracałem z wakacji. Padł alternator, ale poza tym nic wiekszego. łaczniki stabilizatorów, końcówki drażków, klocki, olej, płyny, filtry. Generalnie auto bezawaryjne
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
6,4
9,8
~Barnaba Z JaworU
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wg mojej zasady im więcej wydasz na auto przy kupnie tym potem mniej w nie wkładasz to astre zaliczam do tych mniej awaryjnych aut.Uważam,że to bardzo wytrzymałe auto choć to wszystko zalezy od użytkowania.Plastiki nie skrzypią i mechaniczne podzespoły.
Opel Astra F Hatchback