Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (171) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~strim@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
W zasadzie - bezawaryjny. Klocki wymieniasz w każdym samochodzie. Jakie masz klocki-taką masz żywotność tarcz. Łożyska kół i gumy przegubów, mają swoją żywotność. Tłumik (tylny), to 2 lata-właśnie mi się urwał, ale nic nie jest wieczne!!!
~Maroqo
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
W końcu opelek ma już 17 lat, zdarzają się drobnostki (zdarzyła się awaria alternatora,wycieki spod pokrywy zaworów,wybieraka skrzyni biegów) jednak nie ma co narzekać, czas robi swoje, ważne aby robić to zawczasu.
~dgg
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jeżdżę ponad rok, zrobiłem 30 tys km, auto ma 16 lat i już 260 tys, zepsuło się z drobiazgów: żarówka deski rozdzielczej. I tyle. Jednak jak go kupiłem wymieniłem za wczasu mnóstwo pierdół - prawie za 1500 pln No i rdza!!!!
~zbyszek_10@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Prawie nic sie nie psuje. Przy 200 tyś., wymieniłem uszczelkę pod głowicą i to z mojej winy ponieważ w wyniku usterki węża traciłem płyn z chłodnicy i musiałem dolewać wodę ale i tak wróciłem do domu 900km z nad morza.
~kamis14
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wiadome jest, że jak się dużo jeździ to trzeba coś wymieniac. Na trasie nigdy mnie nie zawidół zawsze dojechałem do celu. W ciągu 4 lat wymieniłem kilka koncówek, przeguby, amortyzatory. Poza tym nie było większych napraw
~Maciej
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
doslownie nic! przez 6 miesiecy 15000km i nic sie nie dzialo. IGŁA. no a karoseria jak to w oplach ale u mnie jeszcze da sie jezdzic. trzeba sie mocno przyjzec zeby zobaczyc korozje. ale to na prawde szczegol...
~zet1976@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jakaś przepalona żaróweczka od podświetlania pokrętła czy lampka rezarwy świecąca prawie bez przerwy jak jest paliwo, są naprawde drobiazgami, kilka "świerszczy" w fotelu czy tylnej półce na dziurach nie psują dobrego wizerunku
~Marcin O-c Św
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto w rodzinie przez 4 lata poprzednio należał do Taty teraz jest mój.W czasie użytkowania nie było żadnych poważnych awarii. zaraz po zakupie w 2007roku wymiana tłumika stary był przepalony i głośny.
~Marcin
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
No, trochę sie psuje jak na 15 letni wóz. Ale to przy takim wieku normalne. \"Poszedł\" przycisk świateł awaryjnych, urwał się plastik z regulacji fotela i inne pierdołki, których juz nie pamiętam...
~Pretor
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Wyłącznik świateł awaryjnych (ale jak wcześniej wspominałem TTTM, chwilowe problemy z immobilajzerem przy niskiej temperaturze -20, przycinający się zamek przy ryglowaniu(pomogło WD-40).
Opel Astra F Hatchback