Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (171) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub O.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jedyne co mnie niemiłego przytrafiło to guma na trasie, ale auto najwyraźniej przygotowane bardzo bobrze i wymiana trwała ok 5 minut.
~bzykacz6665
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
przez sześć lat posiadania spaliły się cztery żarówki. rdza błotnika( każdą astre czeka to prędzej czy później)
~desperado
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ja przejechałem nim 85000 i wymieniłem: tuleje przy wahaczach oraz uszczelkę pod głowicą. wydaje mi się że sa to drobiazgi
~pawelko70@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Jaka narazie jest dobrze ale jak jest zimny na benzynie cos nie chce jechac, duzi sie i nie wchodzi na obroty?
~Roman
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Czy jest ktoś kto potrafi wymienić żarówki podświetlenia pokręteł ogrzewania?Skandal!Poza tym awaria linki prędkościomierza
~Krystian
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Czasami lubią wysiąść siłowniki w drzwiach od centralnego. Mało elektroniki nie ma co się psuć.
~Dobek S.
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
przez 10 lat jazdy tylko uszczelka pod głowicą do wymiany nie licząc rzeczy eksplatacyjych
~mati733
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
nigdy się nie zawiodłem wykonanie wnętrza jak na to auto doskonałe pełno schowków i przydatnych przegród
~komik.dart@gmail.com
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
W miejscu tak nagle to on nie stanie. Zawsze się potoczy, a drobiazgi to nie przeszkadzają.
~pablo
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
blacha kiepska, poza tym wlasciwie trudno przewidziec co i kiedy sie zepsuje, jednak nie ma trgedii ...
Opel Astra F Hatchback