Lista ocen Opel Astra F Kombi (229) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 205 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pietmac
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Dobrze, jak się oczekiwanie skroi do możliwości i pamięta, że to diesel sprzed epoki. Dodatkowo można poprawić stosując różne nowinkowe maty.
~slavo79
Kombi 1.6 i 71KM 52kW
silnik pracuje cicho, wogóle go nie słychać dopiero czuć go przy ok 3000 obr. wnętrze wyciszone. przy otwartym dachu troche głośno ale to chyba normalne
~matys
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
pow. 100km/h wyrażne szumy powietrza jak przy niedomkniętej szybie, silnik głośny na wysokich obrotach co jest uciążliwe bo 16v lubi takie obroty
~jacek
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
To jedyny mankament tego wozu. O ile jeździ się delikatnie, jest ok. Przy zimnym silniku lub sportowym przyspieszaniu warkot jakich daleko szukać...
~polishbastard
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Auto jest głośne ze względu na silnik, ale ten dźwięk zdążyłem pokochać ze względu na to, jakie to auto jest bezproblemowe!
~RAKUS1
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
seryjne to nie ma co pisać a jak samemu się zrobi i wyciszy drzwi , zamontuję mate wygłuszającą pod maskę to jest o wiele lepiej.
~Rad-an
Kombi 1.4 i 16V 90KM 66kW
Daje radę. Podczas słuchania muzyki w zasadzie nie słychać silnika, a bez muzyki praca pod maską nie przeszkadza.
~lukbru
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
na biegu jałowym nie jest rewelacyjnie ale im sie szybciej jedzie tym jest lepiej. Dawniej jeździłem o wiele głosniejszymi dieslami.
~Polski Traker
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Z pewnością współczesne auta są wyciszane lepiej ale wspomnijcie Syrenki czy Maluchy to dopiero była ekstrema.
~Emil - emil.klocek@gmail.com
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Z tym trochę kłopot, ale auto nie jest aż tak głośne jak na przykład ,,Syrenka\" którą miałem okazję jeździć.
Opel Astra F Kombi