Lista ocen Opel Astra F Kombi (229) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 205 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M.J.
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
no jeszcze się dziwię,honda to była w ogóle porażka pod tym względem a tutaj jedziemy 160 i nadal bez krzyczenia do siebie......
~adusiek@autograf.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
nie wiem od czego to zależy ale nie raz zbyło cicho i przytulnie a innym razem wydawało się , że jest głośno.
~Pietrek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Samochód jest dobrze wyciszony, ale po latach troszkę odzywa się wyposażenie wnętrza na wybojach - zwłaszcza roleta bagażnika.
~Aliszer
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Kiepsko, szumi wiatr, szumia opony, szumi spod szyberdachu, brzęczą drzwi i klapa bagażnika. Taki urok taniego auta. :/
~charger
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Jeżeli wziąć pod uwagę że to diesel, to naprawdę rewelacja. Golf III, zwłaszcza TD (75km) to jeżdżący, hałasujący wibrator...
~cyfra
Kombi 1.6 i 71KM 52kW
jest naprawdę cichutko. przy większych prędkościach słychac szum opon i powietrza, silnik jest praktycznie mało słyszalny.
~jurenczyk@widzew.net
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
to diesel kwestia przyuczenia w lecie brak klimy a szyberdach nieoryginalny na szczęście założony w Niemczech
~gregorpaw@wp.pl
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
ja mam astrę 1,8 combi i jest przyjemnie cicho ,ale żona jeździ astrą 1,4 hat. i jest głośno. Nie wiem może kwestia wyciszenia kabiny.
~bryko
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Trochę słychać silnik i niestety szum wiatru, przez pewien czas gwizdała mi obudowa lewego lusterka ale jej przeszło
~RZEKA401
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
SILNIK DOSYC CICHY TROCHE GLOSNIEJ CHODZI NA WYZSZYCH OBROTACH.PLASTIKI DOSYC DOBREJ JAKOSCI,SKRZECZY TYLKO TYLNA ROLETA
Opel Astra F Kombi