Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW 2004-2005 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Tutaj właśnie ujawnia się wspomniana wcześniej "magia Opla", więc po kolei Elektronika - tutaj można napisać książkę, tutaj może zdarzyć się wszystko. Czasem zwariuje centralny zamek, czasem nie zgaśnie lampka wnętrza i rozładuje akumulator, czasem radio samo się właczy w nocy i też rozładuje akumulator, a to wiązka tylnych drzwi się rozerwie i dzieją się kolejne cuda, wskaźnik paliwa ma bardzo duże wahania wskazań (np. rezerwa to już pusty...
~Sławek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Jak dotychczas (odpukać!!!) jest dobrze. Poza problemami z alarmem (włączał się bez przyczyny) nic nie było. Załatwiłem problem we własnym zakresie małym przekaźnikiem. SERWIS PONIŻEJ KRYTYKI!!!! Widać specjaliści założyli własne interesy.
~Patryk
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Na razie wszystko oki ale nie wiem czy to przez słaby akumulator zeruje mi zegarek i datę... Na razie awarii nie miałem więc oceniać nie będę.
~artleks@op.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
wszystko na swoim miejscu, brak schowkow-zupelny szok, nie ma zadnych [rawie schowkow, za tyle pieniedzy to szok
~marcin.j23@op.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
dwukrotna awaria żarówki stopu, pomogło dopiero przeczyszczenie styków, poza tym odpukać ok
~K.c.k
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Drobne elektryczne usterki: błąd pedału gazu.
~Karlos
Nie wystąpiły