Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW 2004-2005 (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin.j23@op.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
jednokrotne unieruchomienie, jak się później okazało zatkany przewód paliwowy z powodu "doskonałej" jakości naszych paliw. odkąd tankuję diesla V POWER, albo VERWA problem zniknął całkowicie, różnica 5zł na baku jest opłacalna, uwierzcie mi. Wniosek jeden - auto zbyt wrażliwe na nasze paliwo, lub na odwrót, paliwo nie do takich aut.
~marootbg
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
w ciągu 3 lat eksploatacji, padła mi pompa oleju, zerwało się koło pasowe pompy, pasek rozrządu rozerwało i pasł cały rozrząd. Koszt naprawy prawie 3000zł, następnie padło sprzęgło w klimie (wersja ze sprzęgłem w środku), teraz turbo padać zaczyna bo olej kapie z niego.
~Tomek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Wspomniany wcześniej moduł cim wymagał wymiany bo bywały poważne problemy z uruchomieniem samochodu, dwa razy brakło paliwa przez działający po swojemu wskaźnik paliwa. Poza tymi przypadkami nie utknąłem w trasie
~357PAK
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Dałem ocenę dobrą choć wiem ,że nie wszystko funkcjonuje idealnie-np.głośny ABS ,przy włączaniu się dający nieprzyjemne odgłosy jakby coś się ukręcało
~artleks@op.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
byly drobne zgrzyty, nie byly powazne ale upierdliwe np. halas wywolany luznym mocowanem chlodnicy, zarowki wymienianiane prz przebiegu 10000km a druga 14000km
~Patryk
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Ocena jak powyżej. Na razie brak usterek więc ocena również nie powinna być wystawiona.
~K.c.k
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Uszkodzony rozrusznik, po za tym brak usterek.
~tomala72
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Odpukać nic się poważnego nie psuje.
~Karlos
Nie wystąpiły