Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW 2004-2005 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karlos
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Ogólnie astra mnie zaskakuje pomimo, że z zewnątrz wyglada na małe auto to spokojnie po złozeniu siedzeń pakuje w nią drabine i 2 walizki :) taka robota. W forda forcusa (najnowszego) z tą drabiną było średnio, po tygodniu wciskania uszkodziłem tapicerke nad bagażnikiem.
~Tomek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Przy moim wzroście 172cm mogłem bez problemu znaleźć wygodną pozycję za kierownicą, na przednich fotelach miejsca nie brakuje, z tyłu już gorzej, zwłaszcza z miejscem nad głową w przypadku wyższych pasażerów. W sumie jak na auta kompaktowe to taki standard
~Patryk
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Według mnie z miejscem jest dobrze. Mi nie brakuję go ani z przodu ani z tyłu. Moi koledzy narzekają, że jest trochę mało miejsca ale według mnie jest dobrze i nie mam powodów do narzekań.
~marootbg
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Na początku było nieźle, dużo miejsca ale po latach zaczęło go brakować, teraz za mało stanowczo.
~Sławek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Z przodu jest dobrze. Może troche mało wygodne fotele. Z tyłu o wiele gorzej. na 4 osoby, nic więcej.
~artleks@op.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
wystarczajace, w porownaniu z zpoprzednim modelem znaczaca poprawa, ale w golfie V jest wiecej miejsca z tylu
~357PAK
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Przeszczeń dla kierowcy i pasażerów oraz niewielkiego bagażu wystarczająca
~marcin.j23@op.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
zupełnie przyzwoicie, nie poraża może ogromem przestrzeni, ale jest ok
~tomala72
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
750 km. z jednym postojem i plecy wytrzymały.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
5,4
~K.c.k
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Sporo miejsca jak na tę klasę aut.
Opel Astra H Hatchback 5d