Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW 2004-2005 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Klimatyzacja to bardziej tylko schładzacz, co prawda nawet w upały jakoś daje radę ale naprawdę masa aut ma wydajniejszą klimę. W przypadku diesla ogrzewanie zaczyna działać naprawdę późno (porównując do innych diesli, którymi jeździłem)
~Patryk
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Climatronic jest doskonały. Ustawiasz temperaturę i już o nic więcej się nie martwisz. Zdecydowanie polecam wersję właśnie z taką klimatyzacją - na prawdę warto mieć bo jest rewelacyjna. Odparowywuje szyby błyskawicznie.
~Sławek
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Przy wyłączonej klimatyzacji parują się tylne szyby. Powoli się nagrzewa. Nawet bardzo powoli. Rozumiem, że to diesel, jednak troche za długo.
~Karlos
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Mam wersje z automatyczną klimatyzacja, wszystko ustawiane na dużym kolorowym wyświetlaczu.. ładnie to wygląda i dobrze dmucha.
~marcin.j23@op.pl
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
dla mnie bomba (mam podgrzewane siedzenia) klima też daje radę, byłem autem w Chorwacji i sprawdziła się na medal
~tomala72
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Miałem możliwość potestować grzanie w Astrze przy -34C. Jednak nowoczesne diesle mają małą emisję ciepła.
~abc
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
autoamtyczna klima działa nawet przez pewien czas przy wyłączonym silniku,ale w zimie słabo się nagrzewa
~artleks@op.pl
mocna strona, klima w porownaniu npo z 307 troche slabo chlodzi
~Wi
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
Klima padła, ogrzewanie symboliczne - pewnie też coś padło
~357PAK
Hatchback 5d 1.7 CDTI ECOTEC 80KM 59kW
funkcjonuje poprawnie-szybko nagrzewa i osusza szyby
Opel Astra H Hatchback 5d