Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW 2005-2013 (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Przy 160.000 wymiana dwóch wtryskiwaczy, ale to typowe. Dużo wcześniej awaria EGR - wszystko standardy, naprawione oryginalnymi częściami za przyzwoite kwoty. Obecnie autko ma ponad 215.000 przebiegu i dokładny przegląd przy 210.000 wykazał świetną kondycję silnika, także turbiny! Recepta - wymiana oleju co 15.000 (producent podaje 30.000), lejemy dobry ON (Shell, Statoil, BP), po starcie pozwalamy się rozgrzać turbinie, zanim damy jej w kość...
~raffiozo
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
po 50 tys uszkodzona skrzynia biegów, rozszczelniona chłodnica, kłopoty z korozja pod srebrna listwa na pokrywie bagażnika oraz pod lusterkiem zew. na drzwiach kierowcy, problemy z klaksonem (usunięto przy okazji akcji serwisowej)
~Adam
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
po roku - holowanie z trasy - coś się urwało ale teraz najlepsze : samochód ma 2.5 roku i RDZEWIEJE - przy lusterkach z obud stron ma wybrzuszony lakier i rdzę pods spodem. Świetne niemieckie auto -nigdy więcej żadnego opla
~Kamil.wo2
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Po 180 tyś. Skrzynia do remontu i egr do czyszczenia ale do nie wiele jak na nowoczesnego diesela. Przegląd zawsze bez problemu. Trzeba tylko dbać. Wtryski turbo i dwumas ok ale wszystko przedemną:)
~monserat
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Wymieniłem dwumas i regenerowałem turbo, ale to raczej nie usterka, tylko po prostu zużycie. Dwumas zaczął się ślizgać więc wymieniłem, potem spadek mocy, regeneracja turba i było OK.
~Adam
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Od razu w salonie wymiana uszczelki pod głowicą silnika, czekałem na odbiór samochodu stojącego na placu 45 dni !!!!!!!! (tyle czasu sprowadzano uszczelkę)
~Slawekch1971
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
JAk na razie przejechałem nim 32 tyś i siadł tylko EGR.. Ale podobno wymiana pomaga na 100 tyś km.. Zobaczymy.
~michał_olszewski
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Raz zdarzyło się że nie byłem w stanie uruchomić auta - zwariował pilot od fabrycznego alarmu
~Tomasz W.
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
przy 90000 km wymiana drazka kierowniczego, poza tym nic - jak na polskie drogi to duzy sukces
~Robert
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Hmm elektrozawor turbosprezarki - buczy po wyłączeniu silnika... Koszt około 390zl
Opel Astra H Kombi