Ocena kierowcy - Opel Astra H Kombi

michas0312, 14 lat temu
Silnik 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Rok produkcji 2005
Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : Myslem ze 1.7 100koni bedzie troche mulowate ale jest naprawde bardzo ok
Silnik : Uszkdozona uszczelka pod glowica
Auto naprawde wart swoich pieniedzy porownujac konkurencje w takiej kwocie nie kupi sie nic tak ladnego i tak dobrze wyposazonego. Auto prezentuje sie naprawde zacnie szczegolnie w czarnych kolorze :)
Silnik bardzo fajnie sie zbiera od 3 biegow. 1 i 2 bieg troche krotki. Silnik chodzi bardzo fajnie kulturalnie... 190 km/h to dla niego nie problem. Moglaby byc 6 ale to tylko na austosrady ktorych u na s jak na lekarstwo.
Biegi wchodza bez problemow. lecz do perfekcji jaka posiadaja konkurenci troche brakuje...
Auto wybiera bardzo dobrze nierownosci. Wrazenie jazdy autem wyzszej klasy. Bardzo stabilne przy wyzszych predkosciach. Szybko pokonywane zakrety nie robia na nim najmmniejszaego wrazenia.
We wszystkie strony wszystko widac. Duze lusterka wszystko ok. Mam lusterko fotochromatyczne ktore jest bardzo fajnych gadzetem.
Deska rozdzielcza bardzo ladnie sie prezentuje lecz wymaga przyzwyczajenia. Pokretla od sterowania wentylacja troche za nisko. I te kierunki... Tak poza tym wszystko w porzadku.
W zime przy 20 stopniowych mrozach trzeba bylo troche przejechac aby bylo cieplo ale przy normalnych temperaturach wsyztsko ok. Klimatyzacji jeszcze nie mialem okazji przetestowac.
Na przednich fotelach bez najmniejszych zastrzezen. Z tylu mogloby byc troche wiecej kosztem bagaznika ktory jest wieeeelki. Chociaz konkurencji maja podobny poziom. Chociaz Focus 2 ma troszke wiecej miejsca z tylu.
Wyciszenie jest naprawde dobre szybkie predkosci naprawde nie mecza. W miescie troszke slychac silnik w trasie jest ok. W porownaniu z Focus II jest duzo lepiej.
Jak na auto o tych gabarytach i osiagach srednie spalanie na poziomie 5.5l jest wg mnie dobrym wynikiem i nie jestem zawalidroga... W miescie spalanie z 0.7l wieksze ale wszystko w granicach tolerancji :)
Naprawde bardzo bardzo dobrze
Mam auto niecale pol roku jeszce wiele nie moge powiedziec ale jak narazie bez zadnych usterek i oby tak dalej...
Gdy kupilem auto mialo uszkodzona uszczelke pod glowica przez poprzednieg wlasciciela ksozty naprawy nie male. Ale wiem ze zrobione jest dobrze. przejechalem 7 tys km jest ok i mam nadzieje ze tak pozostanie.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW [l/100km]

5,3