Lista ocen Opel Astra K (143) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Wyciszenie ok jak na klasę samochodu. W trakcie postoju na czerwonym świetle silnik praktycznie jest niesłyszalny. Być może to kwestia dokupionego pakietu wyciszenie. Uciążliwy jest hałas przy nadkolach podczas jazdy po nieutwardzonej nawierzchni, stukot kamyczków.
~Marcin Polska
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 130KM 96kW
Silnika powyżej 2 tys obr praktycznie nie słychać. Wiatr również nie przeszkadza i nie szumi. Mógłby być tylko lepiej wyciszony w stosunku do boków auta. W totalnej ciszy trochę szokują odgłosy aut mijanych lub tych co nas mijają. Jakby w drzwiach zabrakło uszczelek.
~Tomek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Wyciszenie przy 110+ jest niekaceptowalne. Ale to moje subiektywne odczucie. Lubię ciszę w kabinie. W golfie mogę mieć cicho muzykę i ją słyszeć. Mogę bez problemu rozmawiać z pasażerem z tylnej kanapy. Tutaj przy 140 powodzenia przy usłyszeniu czegokolwiek ;)
~Maria
Hatchback 5d 1.0 Turbo 105KM 77kW
Niestety Astra jest słabo wyciszona, co nie znaczy że źle. Słychać opór powietrza i toczące się koła, ale wystarczy radio dać na głośność minimum 20 i już nic tylko muzyczkę słychać. Choć na swój segment opel zrobił dobre wyciszenie są auta gorzej wyciszone, więc nie ma co narzekać
~Memory
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto jest naprawdę ciche. Mam pakiet dodatkowego wyciszenia, ponieważ jeżdżę dużo w trasie po autostradach i w czasie jazdy prowadzę rozmowy. Jest na tyle cicho, że można prowadzić przez fabryczny zestaw głośnomówiący komfortową rozmowę nawet przy 150 - 160 km/h
~Filip
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Bardzo dobre wygłuszenie kabiny. Silnika nie słychać, podczas jazdy można normalnie rozmawiać nawet przy większych prędkościach. Na minus słabe dociągnięcie tylnych drzwi, co powoduje 'trzeszczenie' uszczelek na drobnych nierównościach.
~edison
Sportstourer Facelifting 1.5 Diesel 105KM 77kW
tutaj naprawdę ten samochód pozytywnie mnie zaskoczył, na autostradzie nawet przy prędkości 140km w samochodzie jest cicho, można normalnie rozmawiać i słuchać muzyki. Jedynie przy niskich temperaturach po rozruchu diesel ten potrafi pohałasować
~Grzegorz
Sportstourer Facelifting 1.2 Turbo 145KM 107kW
Jest bardzo cicho, silnika prawie nie słychać w normalnej jeździe. Nieco słabsze wyciszenie tylnych nadkoli w porównaniu do wersji AJ, którą miałem okazję wcześniej długo użytkować. Ale słyszalne tylko przy jeździe przez kałuże lub błoto pośniegowe.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Tutaj miłe zaskoczenie. W zasadzie czy się jedzie 30 czy 110 - prędkość nie jest odczuwalna (trzeba uważać ;-) ). Dopiero przy prędkościach autostradowych robi się głośno, ale ogólnie powiem, że to jedna z bardzo niewielu mocnych stron tego samochodu.

Usterki Opel Astra K

Opel Astra K – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~HUBERTTO20
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Z tym trochę gorzej jest gdyż nie ma wyciszenia na masce samochodu i w innych miejscach. Ale wiadomo oszczędności coś za coś w fabryce. Ale jak się jedzie 120 to nawet da się spokojnie porozmawiać i wszystko słychac. A wiadomo jak przy wyzszych predkosciach.