Lista ocen Opel Astra K (143) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Pakiet wyciszenia dodatkowy jest śmieszny jakieś gąbki. W każdym modelu astry k ma się wrażenie ze podczas jazdy otwarte są z tylu okna.
~Mateoo
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Auto zamówione z dodatkowym pakietem wyciszenia który zrobił ogromną różnicę. przy prędkości 160- 180 km/h spokojnie można było rozmawiać w samochodzie.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Przy bocznym wietrze dziwny szum. Pierwszym razem miałem wrażenie że ciągne jakąś blache. Wewnątrz słychac prace silnika bardziej niż na zewnątrz.
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Poprawiłem bagażnik, ale i bez tego łatwo przekroczyć prędkość na autostradzie ze względu na brak dźwięku spod maski. Do tego mało szumów oplywowych powietrza.
~jac
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
polecam pakiet wygłuszający w kombi, za 600zł jest naprawdę cicho przy prędkości od 100 km chałas już nie wrasta, ni stąd masz na liczniku 180km/h
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Po włączeniu silnika praktycznie go nie słychać i nie wiadomo czy auto jest włączone. Przy 140 km/h jest nieco głośniej ale do zniesienia.
~Aleks
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Zapewne technologicznie mogła by się mata znależć pod maską ale jak wspomniałem wyżej lubie dzwięk pracującego silnika wiec jak dla mnie jest wporządku .
~BartoszK
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Fabrycznie jest dobrze ale ja rozłożyłem trochę mat butylowych z pianką ponieważ auto dostało customowe audio.
~Peter
Sportstourer Facelifting 1.2 Turbo 130KM 96kW
Cichy podczas płynnej jazdy, na drogach szybkiego ruchu i na postoju. Przy przyspieszaniu w mieście bardzo głośny i wibracje.
~Markus155
Hatchback 5d 1.6 CDTI 110KM 81kW
Dźwięk diesla w wersji 110KM jest bardzo przyjemny. Dzięki dobremu wyciszeniu wielogodzinna jazda nie jest żadnym problemem.