Lista ocen Opel Astra K (143) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
W trasie do ok 130km/h praktycznie nie słychać silnika tylko szum. Potem do kabiny dochodzi lekki hałas. najgorzej jest z tyłu. Dokuczający szum z nadkoli. Słabe wyciszenie i cienka mata nad przestrzenią bagażnika.
~Szymon
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
tutaj najgorsza wada auta, słabo wyciszony samochód, pierwsze co zrobiłem to wyciszyłem maskę za 200zł. Nadkole, bagażnik widać że opel szukał oszczędności, kompletnie nic w tym aucie nie jest wyciszone, czysta blacha.
~Kniew
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Masakra. Nie wiem jak z dodatkowym wyciszeniem, ale standardowe to masakra. Przy bocznym wietrze, za pierwszym razem, myślałem że ciągne za sobą jakąś blache. Świst jak w kontenerzez mosrkim albo puszcze. LIPA!!
~Aster
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Wykupiłem pakiet wyciszenia - jest całkiem cicho, ale nie jest to poziom klasy wyższej. Jest po prostu bardzo przyzwoicie. Obawiam się jednak, że bez pakietu wyciszenia (600 zł) poziom głośności nie byłby zadowalający
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Astra jest świetnie wyciszona - pisałem o tym już przy silniku. W czasie jazdy do 100 km/h ma się wrażenie że to auto o klasę wyżej. Na autostradzie już nie jest tak rewelacyjnie, ale przyzwoity poziom jest utrzymany.
~Bartosz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Silnik naprawdę porządnie wygłuszony, w zasadzie cały przód tak jest zrobiony, od słupka B zaczyna się oszczędzanie i to trochę słychać, ale tylko trochę. W zasadzie najwięcej szumów dobiega z bagażnika i tylnych nadkoli.
~Serż
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Astra jest w miarę cicha. Wygrywa tu z Octavią bardzo wyraźnie. W samochodzie słychać pracę sprzęgła, lewarka skrzyni i elektryczne wspomaganie - trochę to irytujące . Jak się ściszy radio to można posłuchać jak wszystko pracuje :)
~kriv
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Silnik benzyna. Cisza bez maty wygłuszającej. Zdarzyło mi się uruchamiać jak silnik pracował :-) Może dlatego, że diesel szybko o sobie dawał znać. Podczas szybkiej jazdy cisza taka jak przy takiej prędkości powinna być.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Wyciszenie na przyzwoitym poziomie jak na tą klasę auta. Auto cichsze od japończyków czy modeli budżetowych typu Duster, Scala czy Rapid. Przy nawet prędkościach autostradowych da się swobodnie rozmawiać.
~Astra
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Fenomenalne wyciszenie. Cisza spokój diesla praktycznie nie słychać. No chyba ze jest rano i nieszczęsny napinacz nie radzi sobie z łańcuchem rozrządu... Poza tym bardzo ciche auto w trasie jak i w miescie.