Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW 1994-2000 (99)

4,1
~sportowymisio
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
silniczek 1.4 16V jest odpowiedni dla tego autka,nie ma problemu że zabraknie mocy przy wyprzedzaniu... :) (Silnik)
3,7
~max
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Dobre małe autko, zwinne i dość szybkie jak na taki silnik pod warunkiem, że podróżuje się w 2+1. Wmiare ekonomiczne, choć przy dynamicznej jezdzie w miescie odczuwa sie zuzycie paliwa.
~edeka55@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Autko doskonałe - małe, zgrabne, zwinne i w miarę ekonomiczne. Poważnych usterek (przebieg 70.000) brak, wymiany oleju i paska rozrządu zgodnie z planem. Uciążliwy jest brak obrotomierza i kontrolki braku paliwa (rezerwy). Denerwuje skrzypienie w nadwoziu szczególnie podczas jazdy po polskich dziurawych drogach.
~rafael
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
W tym roczniku można kupić Corse poniżej 10tys pln a to warto, zwłaszcza modele wyposażone w elekrykę, C.Z, alarm. Ale tylko pojemność 1,4 (nie mniej). Polecam!!
~tomekbb@op.pl
Jak dla mnie rewelacj. Takiego samochodu właśnie szukałem. Polecam wszystkim
3,8
~palen@kki.net.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Praca silnika wzorowa.Świece zapłeniwe Bosch super plus+9,magnetyzery Multimag paliwo,powietrze. (Silnik)
~klinicki@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Jestem zadowolony z mojego auta. Pod względem układu jezdnego, śmiem twierdzić że to drugie auto po VW Polo. Następna też będzie Corsa z mocnym silnikiem.
3,7
~ŻYŁA
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
po dłuższym zastoju trochę dyskomfortowy bo daje inny klank (Silnik)
3,3
~nowickijerzy@onet.poczta.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
zaraz po upływie rocznej gwarancji musiałem wymienić zawór recylkulacji spalin (płatnie), wyłącznik kierunkowskazów- zlitowali się nade mną w stacji obsługi i wymienili mi z auta testowego na dobry), a teraz prawdopodobnie czeka mnie wymiana cewki. Jak na dwuletnie auto stanowczo za dużo. Poza tym auto ma spore kopyto (90 kM) i słabą widoczność z tyłu ze względu na szerokie tylnie słupki (model 2-drzwiowy). Gdyby nie te kosztowne usterki...
~renatix@op.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Trchę sztywny, ale ten mofdel tak ma, przyczepność extra (Układ jezdny)
Opel Corsa B Hatchback