Oceny Opel Corsa B Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW 1993-2000

Opel Corsa B Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW 1993-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Corsa B Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW 1993-2000

~krriiss
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Corsą śmigam od 4 lat jest to wersja sport wyposażona w kubełki, obrotomierz,lotkę na tylnej klapie + pakiet gsi (zamontowany fabrycznie wygląda identycznie jak wersja gsi), po za tym el.szyby, szyber, abs, czyli nie jest źle na trasie mnie nigdy nie zawiodła, zwinna, szybka i jakoś wygląda na zewnątrz jak i w środku dobrać ładne alu i będą się oglądać ja mam 15\' 195/50 zmieniają wygląd całego auta na 13 zimówkach nic szczególnego. Ato godne...
~Tobis
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Jak na rok 94 nie ma co narzekać. Jeździ i nawet dobrze jeździ. Najważniejsze, że jest to diesel, który mało pali i potrafi "wartko popindalać". Prawie "cuore sportivo". Jako student jestem zadowolony. Małe autko idelane do miasta. Brakuje wspomagania kierownicy. Na trasie również dobrze się jedzie jak na takie małe autko. Wyposażenie: dwie poduszki czołowe, elektryczne szyby i lusterka(podgrzewane), szyberdach ręcznie otwierany, pakiet sport...
4,1
~SETH82@o2.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Jak dla mnie idealne autko. Potrzebowałem czegoś taniego, zwinnego, ładnego i ekonomicznego i znalazłem - Opel Corsa 1.5 TD. Tankuję ropę za 50 zł i starczy mi na 250 km w trasie i niecały tydzień jeżdżenia po mieście. W mieście mieszczę się tam, gdzie inne duże samochody już nie potrafią, a i ma to autko moc, dzięki czemu czasami można na trasie zaszaleć i wyprzedzić... rowerzystę ;)
~suli76
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
1,5TD. zakupiłem autko z przebiegiem 245500. zakończyłem ze stanem 270050 - w 15miesięcy. autko spalało pomiędzy 5-6l/100. poza dolewaniem palia wymieniłem jedynie olej, wszystkie filtry i przednie klocki. gorąco polecam to autko !!!
3,5
~cichy
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
autko nie jest najgorsze, jesli ktos jezdzi glownie po miescie to spokojnie wystarczy, ale jesl ktos chce troszke poszalec to tym samochodem napewno sie nei da :) slabe osiagi i glosna praca silnika to napewno jego wady, spalanie na poziomie 6,5 litra tez nie nalezy do najlepszych, zaleta jest mala awaryjnosc rzadko psuja sie drogie rzeczy :)
~michalgepard@interia.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
ogolnie silnik rewelacja, reszta do przyjecia nie mozna narzekac, najwiekszy minus to koszt i dostepnosc czesci do silnika i jego osprzetu ktory jest ISUZU ale ragedi nie ma bo zamienniki i uzywki sa juz u nas! Reszta to opel a ceny smieszcznie tanie(caroseria i zawiecha)!!
3,6
~juri80
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
auto godne polecenia za te pieniadze,biorac pod uwage spalanie.Czesci ogólnie niedrogi pomijając oczywiście silnik ISUZU tu może być gorzej z cenami.Ogólnie jak dbasz tak masz!!!!!!!!!!!!!!!!!dbasz-pojezdzisz a jak nie dbasz to bedziesz ładował kase!!!!!!!!!!!!!!
~marcinjaz@wp.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
super autko! Mam nadzieję że mi jeszcze długo będzie służył. Samochód ładny, praktyczny, dynamiczny, dobrze wyposażony, a co najważniejsze bardzo oszczędny. Idealny do jazdy po mieście, ale i na trasie radzi sobie całkiem przyzwoicie. Polecam!
3,7
~130rapid@wp.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Małe zgrabne "jajo". Wystarczająco wygodne i przestronne do pokonywania średnich dystansów. Ideał dla bardzo oszczędnych, średnio wymagających jeśli chodzi o komfort, lubiących słuchać rechotu Diesla i jeżdżących codziennie w promieniu 50-200 km od garażu. Na dłuższych trasach męczy kiepsko wyciszonym silnikiem. Diesel używany na krótkich trasach szybko "dziadzieje"!
3,5
~TheMaciej
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Nie można narzekać, brzydkie jest, ale jeździ i to tanio. Można by długo rozmawiać że przydało by się więcej miejsca większy silnik lepsze zawieszenie... ale wtedy po prostu trafimy w inny typ auta.
Opel Corsa B Hatchback