Lista ocen Opel Corsa B Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW 1993-2000 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tobis
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Mnie się dobrze jeździ, a pasażerów nie pytałem się jak to jest:) W każdym badź razie nikt nie narzekał podczas jazdy w 5 osob. Mam 183 cm wzrostu. Przy odsuniętym siedzeniu kierowcy(tak żeby mnie się dobrze siedziało) mogę sobie usiąść z tyłu i moje kolana są przy opieraczce, ale jej nie dotykają. W wersji wyposażeniowej którą mam(czyli chyba Sport) są bardzo wygodne kubełkowe fotele. Nie są one obite welurem jak w Tigrze mojej mamy, ale są...
~SETH82@o2.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Mam 187 cm wzrostu i mimo tego w aucie tym siedzi mi się nadzwyczaj dobrze. Fotel wygodny, kierownica idealnie dopasowana do moich rąk. Sufit mi w żadnym wypadku nie przeszkadza i się o niego nie obijam. W sumie w aucie tym czuję się bardzo dobrze. I nawet jadąc w cztery dorosłe osoby, nikt zbytnio nie narzekał na warunki jazdy.
~TheMaciej
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Mało miejsca. Po przesiadce z malucha pierwsze co zauważyłem to że paradoksalnie mam mniej miejsca, 180 centymetrów wzrostu, drążek zmiany biegów mam za daleko w tył (fotel cofnięty optymalnie dla naciskania pedałów) Niewygodne fotele.
~Jaber
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Sam kierowca- doskonale,Kierowca+boczny pasażer- oj już gorzej, przypadkowe \"kolanka\" to nie rzadkość :),Kierowca+boczny pasażer+ktoś z tylu- łoj niefajnie,tylko krótkie trasy (do tyłu tylko teściowa!!! składana kanapa!)
~m1strzunio@tlen.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Jak na gabaryty samochodu - wystarczająca, problemy pojawiają się przy wyjeździe na wakacjie, nie ma mowy o zmieszczeniu się do kuferka :D na miejskie eskapady po supermarketach wystarczy
~cichy
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
troszke malo miejsca, jak dwie soby o normalnej budowie siedza z przodu to kierujacy zmieniajac biegi uderza o paszera lokciem ... :)
~michalgepard@interia.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
no coz hehe nie jest rewelacyjnie ale jak na tak male autko to dla 4 osob miejsca wystarcza w porownaniu z innymi autkami tej klasy!
~bodek
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
przestrzeni z przodu jest dużo z tyłu zmieszczą się tylko dwie rosłe osoby miejsca na nogi z tyłu jest wystarczająco
~marcinjaz@wp.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
daje 5 bo jak na takie małe autko naprawdę nie można narzekać, w 4 osoby można spokojnie jechać w daleką trasę i nikt nie płacze :)
~Piotr Poznań
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
z przodu dobrze, z tyłu gorzej ale jak ktoś chce więcej to zapraszam do kupienia vana! albo combi!
Opel Corsa B Hatchback