Lista ocen Opel Corsa B (390) - Widoczność

Na liście zabraknie 631 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz12443
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Widoczność jest zadowalająca, nie utrudnia przemieszczania się po mieście w zatłoczonych uliczkach. Słupki nie ograniczają widoczności.
~Kozynsky
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
dobre lusterka, duże okno przednie, wąskie słubki, jezdziłem OMEGĄ B, Vectra C, panda, punto, Vectra B, Audi A4 i nigdzie nie było tak dobrze!
~arkadiusz
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
ktoś tu napisał że \"któryś tam słupek ogranicza widoczność\" - nie wiem o co chodzi? widoczność dobra jak w każdym innym aucie z normalnymi szybami itd
~Heniu
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Nienajgorsza. Trochę przeszkadza rozmiar przedniego słupka, ale to cena bezpieczeństwa. Niestety we wstecznym lusterku nie widać tak wiele, jak powinno.
~Baśka
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Duży atut tego wozu, to widoczność jak w akwarium - także do tyłu, bo projektanci nie przesadzali w latach 90. z podwyższaniem bagażnika.
~zasit
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
czasami tylko paruje szyba ale trzeba miec ciagle nastawione na powietrze wylatujace na zewnatrz i lekki nawiew to wtedy nie ma problemow
~Marek
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Wszystko widać jak na dłoni, czy to z tyłu czy z przodu. Mam wersję 5drzwiowa i fajne sa te trojkatne szyby z tyły bo to bardzo pomaga. Jest super.
~Pawel
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Dobra, szyby ok, w lusterkach troche duze slepe pole, ale nie zagraza bezpieczenstwu, w wersji 5cio drzwiowej tylne szybki dla kierowcy nie istnieja.
~oorzeu
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Chyba najwiekszy plus tego samochodu. Slupki nie przeszkadzaja, a i z cofaniem nie ma najmniejszego problemu. Wszystko bardzo dobrze widoczne.
~skrzat45@wp.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
dobre bo mam 1,9 m wzrostu i jak sobie ustawie fotel to slupek kierowcy mi prawie calkiem zaslania zakret, pozatym ok, duze lusterka i szybka boczna