Oceny Opel Corsa C 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2000-2003

Najnowsze oceny Opel Corsa C 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2000-2003

4,1
~nunkun
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Było to tanie w eksploatacji i niezbyt psujące się auto. Niewiarygodnie głośne i twarde, ale szanowałam je za to, ile w moich rękach zniosło. Przejechałam nim 100tys km w 5 lat, auto jeździło ciągle na wysokich obrotach, robiło kilkuset km odcinki z prędkością 150km/h, i często zjeżdżało Polskę wzdłuż i wszerz wypełnione gratami po sufit. Przy okazji spalało jakieś śmieszne ilości paliwa, sprzedałam je dopiero, jak zaczęło gnić.
~trauch@o2.pl
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Jestem bardzo zadowolony z autka, nie mam zamiaru szukac innego. Wystarczy mu troche opieki i odwdzieczy sie z nawiazka. Po 100000 nic nie stuka ani nie trzeszczy. Wszystko dobrze spasowane. Polecam zwlaszcza z dieslem. Dobry do jazdy po miescie, daje przyjemnosc z jazdy. Raz jak go przycisnalem na "7" to poszedl 190, ale to byl juz max. Wskazania sa minimalnie pomniejszone.
~trauch@op.pl
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Jestem bardzo zadowolony z tego autka. Na tak wysoką ocenę ma wpływ fakt iż w tej klasie to bardzo dobry samochód. Pamiętajmy, że korsiawka jest tylko o klasę wyżej niż panda i seicento. NIGDY ten samochód mnie nie zawódł. Dużo jeżdżę i bardzo to dla mnie ważne.
~FajaR
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
SUPER!!! Przestronny (jak na klase B), niezawodny (wizyty w serwisie tylko na przeglądy), bardzo bezpieczny (przy około 50km/h dzwon centralnie w słup i skończyło się na nosie bolącym od odpalonej poduszki, nawet chłodnica nie została uszkodzona).
3,6
~Blejzu
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Dobre tanie auto na krotkie trasy. Silnik jest bardzo oszczedny (5,5 miasto) jednak mulasty (65km)
~Jakub
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Autko miałem krótko, nieco ponad pół roku, ale byłem bardzo zadowolony. Mimo dużego przebiegu 230tys, autko sprawowało się bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa C 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
5,1
~lukas
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
udane autko miejskie. Chociaż na trasie udało mi się 190 km/h wycisnąć. Oszczędny dieselek radzi sobie całkiem nieźle. Poleciłbym młodej osobie na własnym utrzymaniu.
~Robo
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Autko bardzo fajne,ekenomiczne, sprawdza się w każdych warunkach. Dla 3 osobowej rodziny idealny. Polecam!!!
~KOKKOS
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Bardzo fajnie mi sie jezdzi ale nastepne autko to chyba bedzie ASTRA III
~krzysztof.weglewski@neostrada.pl
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Bardzo przestronny , ekonomiczny , elastyczny ale głośny .