Oceny Opel Corsa C 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2000-2003

Najnowsze oceny Opel Corsa C 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW 2000-2003

4,1
~nunkun
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Było to tanie w eksploatacji i niezbyt psujące się auto. Niewiarygodnie głośne i twarde, ale szanowałam je za to, ile w moich rękach zniosło. Przejechałam nim 100tys km w 5 lat, auto jeździło ciągle na wysokich obrotach, robiło kilkuset km odcinki z prędkością 150km/h, i często zjeżdżało Polskę wzdłuż i wszerz wypełnione gratami po sufit. Przy okazji spalało jakieś śmieszne ilości paliwa, sprzedałam je dopiero, jak zaczęło gnić.
~trauch@o2.pl
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Jestem bardzo zadowolony z autka, nie mam zamiaru szukac innego. Wystarczy mu troche opieki i odwdzieczy sie z nawiazka. Po 100000 nic nie stuka ani nie trzeszczy. Wszystko dobrze spasowane. Polecam zwlaszcza z dieslem. Dobry do jazdy po miescie, daje przyjemnosc z jazdy. Raz jak go przycisnalem na "7" to poszedl 190, ale to byl juz max. Wskazania sa minimalnie pomniejszone.
~trauch@op.pl
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Jestem bardzo zadowolony z tego autka. Na tak wysoką ocenę ma wpływ fakt iż w tej klasie to bardzo dobry samochód. Pamiętajmy, że korsiawka jest tylko o klasę wyżej niż panda i seicento. NIGDY ten samochód mnie nie zawódł. Dużo jeżdżę i bardzo to dla mnie ważne.
~FajaR
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
SUPER!!! Przestronny (jak na klase B), niezawodny (wizyty w serwisie tylko na przeglądy), bardzo bezpieczny (przy około 50km/h dzwon centralnie w słup i skończyło się na nosie bolącym od odpalonej poduszki, nawet chłodnica nie została uszkodzona).
3,6
~Blejzu
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Dobre tanie auto na krotkie trasy. Silnik jest bardzo oszczedny (5,5 miasto) jednak mulasty (65km)
~Jakub
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Autko miałem krótko, nieco ponad pół roku, ale byłem bardzo zadowolony. Mimo dużego przebiegu 230tys, autko sprawowało się bardzo dobrze.
~lukas
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
udane autko miejskie. Chociaż na trasie udało mi się 190 km/h wycisnąć. Oszczędny dieselek radzi sobie całkiem nieźle. Poleciłbym młodej osobie na własnym utrzymaniu.
~Robo
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Autko bardzo fajne,ekenomiczne, sprawdza się w każdych warunkach. Dla 3 osobowej rodziny idealny. Polecam!!!
~KOKKOS
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Bardzo fajnie mi sie jezdzi ale nastepne autko to chyba bedzie ASTRA III
~krzysztof.weglewski@neostrada.pl
Hatchback 1.7 DI ECOTEC 65KM 48kW
Bardzo przestronny , ekonomiczny , elastyczny ale głośny .