Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2007-2011 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KenLee
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Elementy zawieszenia dość szybko wymagały uwagi- szczególnie tylne amortyzatory- góra 40 tkm i wymiana. Pompę ABS trzeba było regenerować w okolicy 120 tkm. Wcześniej, bo przy około 80 tkm regeneracji wymagał alternator. Upierdliwa diagnostyka, gdyż mimo złącza OBD i kontrolki Check Engine, jest też drugi, oplowski układ z własną kontrolką i oczywiście nie da się go odczytać zwykłym skanerem OBD tylko trzeba płacić w ASO, albo u magików od...
~Qrak
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Odpada lakier z tylnych błotników, jak się innym Corsarzom z tym silnikiem przyglądałem to było podobnie. Zbyt dobrze spasowany tylny zderzak ociera podczas drgań o błotnik co powoduje wytarcie i odpadanie lakieru. A że to mało kulturalny diesel to drgań jest sporo. Nierówne obroty na biegu jałowym. Auto samo z siebie czasem gaśnie na biegu jałowym. Wg serwisu wada akumulatora, po wymianie bez zmian. Już się przyzwyczaiłem, niezamierzony...
~Wojtek
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
awarie: urwały się linki od półki w bagażniku i zamarzły amortyzatory zimą, pilot od centralnego czasem słabo działa; cykliczne awarie wycieraczek - naprawiane przez mechanika za kwotę 20 zł, ale mimo to co pół roku musiał rozebrać mechanizm i go wyczyścić
~dArioG
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
żarówki świateł mijania, co miesiąc 1 sie pali a wymiana to mistrzostwo świata, w sumie wymieniłem już około 30 żarówek, serwis twierdzi, że słaebe żarówki - bez komentarza .... (zupełnie różne stosowałem od najtańszych do najdroższych!!!)
~Bogoes
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
drobne usterki zdarzają się, choć niezbyt często i przy trochę własnej pracy, i możliwości podłączenia pod kompa nie są zbyt uciążliwe... przy autku tak bardzo najeżonym elektroniką warto zainwestować w jakiś interfejs diagnostyczny
~PAB
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ogrzewanie tylnej szyby - połowa pasków nie działa, spryskiwacz tylnej szyby przestał dostarczać płyn (silniczek pompuje, ale przewód chya pękł) - wk..... drobiazgi, za każdy 1000 zł za naprawę!
~DarioG
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Autko ma 2 lata, posiadam od nowości, zmieniłem 7 żarówek z przodu !!! Kolega z firmy tylko 5, w serwisie MM Cars w Katowicach powiedziali, że mają prawo się palić !!! Odradzam zdecydowanie ten salon.
~LinPark
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Drobnica nie zawodzi. Elektryka figli nie płata. Wyposażenie nie pada jak trafiona mucha. Kontrolki nie czynią karnawału na desce. Żarówki żywotne i łatwe w naprawie. Jest całkiem ok.
~Adam
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Powodzenia przy wymianie żarówki na trasie! Mam nadzieje, ze gość co to wymyślił jest już w piekle
~Dominik
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Wymiana żarówek z przodu to masakra, wymiana filtra przeciw pyłowego masakra, reszta ok.
Opel Corsa D Hatchback