Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2007-2011 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KenLee
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Miałem bieda-wersję, ale rozwiązania wspólne dla wszystkich i tak odrzucają. Dźwignie kierunkowskazów i wycieraczek są tandetne z wyglądu i w dotyku, a dodatkowo po naciśnięciu wracają od razu do położenia wyjściowego i to jest to zupełna beznadzieja. Zerowy feedback. Sterowanie radiem w kierownicy kompletnie nieintuicyjne. Sama kierownica plastikowa i nieprzyjemna w dotyku oraz szybko zużywająca się. Nawiewy trudne do wyregulowania. Plus za...
~magg
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
to rozczarowanie, pierwsze wrażenie ok ale po chwili wszystko jakieś nie poręczne, i nie wygodny fotel, problem z wsiadaniem i wysiadaniem ( ciągle brudne nogawki :) a wsiadanie do tyłu tylko dla nieźle wygimnastykowanych, nieergonomiczny bagażnik poczynając od prześwitu klapy, starsza wersja była pod tym względem lepsza
~women123
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
na pierwszy rzut oka wszystko ok, ale to tylko wrażenie, bardzo nie wygodna pozycja dla kierowcy, nie mieszczą mi się nogi albo za daleko do kierownicy, jeżdziłam różnymi samochodami ( także corsą c, polo, civic ) i nigdy nie miałam takich problemów, bagażnik niewygodny
~LinPark
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Twórca dotykowych manetek ma własny kocioł w piekle, jestem pewien. Multimediów idzie się nauczyć, komputera też. Ale te manetki to zło. Pozycja siedzenia dziwna. Niby minivanowata pozycja, ale z dupą nisko. Ciężko znaleźć pozycję nie na wiewiórkę.
~Max
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Domykanie szyb oraz zapalanie świateł z kluczyka są rewelacyjne, tempomat się przydaje. Rozmieszczenie przycisków intuicyjne, migacze autostradowe. Jedyny minus to umieszczenie świateł przeciwmgłowych - ciężko je włączyć podczas jazdy bez rozpraszania.
~Dominik
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Kosmicznie ekonomiczne auto, rekord spalania to 2,9l na trasie ok 30 km, 1900obr 90km/h bez konieczności wyprzedzania, w mieście (Kraków) ok 4,4 w zimie ok 5,0l.
~Bogoes
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Wygodne autko, jeżdżę głownie sam, więc wersja 3d mi odpowiada, siedzenie kierowcy i kierownica z dużymi możliwościami ustawień, wersja bogato wyposażona.
~Wojtek
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
wszystko pod ręką - intuicyjne radio opla - bardzo dobre, ewentualnie minus za dostępność przycisku świateł mgielnych (niewygodny przycisk)
~użytkowniczka
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
ten samochód dobrze wygląda ale projektanci troche zapomnieli ergonomii, fotele porażka
~sorbo
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Bardzo przyjemne wnętrze jak na tej klasy samochodzik. Wykończenie mile mnie zaskoczylo.
Opel Corsa D Hatchback