Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW 2007-2011 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KenLee
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Taka sobie. Siedzi się dość nisko, karoseria jest pełna obłości, a lusterka i tylna szyba są niewielkie. Początkowo trudno wyczuć gabaryty nawet w obrębie własnego pasa. Po przyzwyczajeniu się jest OK.
~LinPark
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Jedyny element, gdzie ciężko na coś narzekać. Duże szyby, duże fletnerki w słupkach A. Lusterka aż za duże. Szyba tył nawet jako tako. Tylko ostatnie słupki szerokie, ale nadrabiają to mocno lusterka.
~magg
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
słabo, słupki z przody przeszkadzają, do tyłu fatalnie, może w wersji 5 drzwiowej jest lepiej ale w 3 drzwiowej, w lusterkach kiepsko, to pierwszy samochód w którym mam problemy z parkowaniem
~użytkowniczka
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
niestety sa problemy, słupki przednie bardzo ograniczają widoczność szczególnie podczas skrętu, przy cofaniu duże problemy, miałam juz kilka samochodów i w żadnym tak źle nie było jak w corsie
~Dominik
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
z przodu słupki trochę za grube, trzeba uważać bo rowerzysta śmiało się za nim potrafi zmieścić, do tyłu widać super, na lusterka też nie narzekam.
~women123
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
długo musiałam się przyzwyczajać, przeszkadzają mi słupki, do tyłu wręcz fatalnie, mam wersję 3 drzwiową, w 5 drzwiowej jest ponoć troszkę lepiej
~maro
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
moze sugeruje się poprzednim autem ale do tyłu nie ma po się odwracać, na przodzie słupki i designerskie trójkątne szybki przeszkadzają
~Marcin
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
słupki boczne utrudniają widoczność przy skrętach szczególnie w lewo można nie zauważyc pieszego
~Max
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Przednie słupki są duże i czasem przeszkadzają podczas jazdy.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
5,2
~zielona
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
kiepsko, słupki boczne z przodu zasłaniają, a do tyłu jeszcze gorzej
Opel Corsa D Hatchback