Lista ocen Opel Corsa D (166) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 202 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Megi
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Zawilgocenie przewodów. Trzy razy z tego powodu jechałam do pracy taksówką. Problem pojawia się głównie zimą, gdy pada śnieg i podczas gwałtownych ulew. Gdy wyschną, auto pali bez zarzutu.
~artiii
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Jest poprstu zle,auto regularnie serwisowane a co chwila cos...ciegno w drzwiach peklo, obroty falowaly wiec cewka do wymiany,ciagly problem zgrzejacym sie kolem-wszysko wymienione i problem ciagle powraca,
~PAB
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Ogrzewanie tylnej szyby - połowa pasków nie działa, spryskiwacz tylnej szyby przestał dostarczać płyn (silniczek pompuje, ale przewód chya pękł) - wk..... drobiazgi, za każdy 1000 zł za naprawę!
~DarioG
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Autko ma 2 lata, posiadam od nowości, zmieniłem 7 żarówek z przodu !!! Kolega z firmy tylko 5, w serwisie MM Cars w Katowicach powiedziali, że mają prawo się palić !!! Odradzam zdecydowanie ten salon.
~klezmer
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
plastiki zaczynaja trzeszczec, i tak lepiej niz w corsie C, ale za ta cene moglo by byc lepiej,ciekawe rozwiazania, schowków, półeczek, oswietlenie wnetrza,schowek głowny troche za mały,
~Piotrek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Jak do tej pory jestem zadowolony nigdzie mnie nie zawiodła czy to w jezdzie po Łodzi czy na trasie w Polsce czy podjeżdzając pod lodowiec w Hintertuxie. Przy -30 zapala jak nigdy nic i wogóle super
~meybach
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
-wlew paliwa potrafi się zaciąć, trzeba rozebrać wtedy boczek w bagazniku i szukać dzyndzla :( -przepalające się żąrówki przednie i totalnie utrudniona wymiana
~LinPark
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Drobnica nie zawodzi. Elektryka figli nie płata. Wyposażenie nie pada jak trafiona mucha. Kontrolki nie czynią karnawału na desce. Żarówki żywotne i łatwe w naprawie. Jest całkiem ok.
~Krzysztof
Hatchback 3d Facelifting 1.4 87KM 64kW
Poza normalnymi eksploatacyjnymi sprawami wymieniłem właściwie tylko mocowania górne przednich amortyzatorów, uszczelkę pokrywy silnika, uszczelniacz lewej półosi.

Usterki Opel Corsa D

Opel Corsa D – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sighum
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Raz zaniemogła cewka zapłonowa - strata mocy co jakiś czas. Prawdopodobnie zaczęło się od świecy, która była tuż przed planowaną wymianą. Była to jedyna usterka w ciągu 5 lat