Oceny Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW 1998-2004

Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW 1998-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW 1998-2004

~Michał
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Po latach jestem zaskoczony tym autem. Mimo obaw przed zakupem zostałem miło zaskoczony na przełomie 7lat i 110tys km. Auto ogarnąłem serwisowo po zakupie. I corocznie tylko serwisowałem. Odpalało przy -30 i +35, nigdy nie zrobiło niespodzianki, dawało frajdę z jazdy codziennej i wyjazdowej. Naprawdę wszechstronne auto 4x4 za niewielkie pieniądze. Silnik 3,2v6 205kM, automat, 4x4, reduktor, elektryka szyby, dach, skóra, podgrzewane fotele,...
~Robert
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Dla mnie auto doskonałe wobec moich oczekiwań. Oczywiście są minusy ale ogólnie jest godne polecenia. Użytkowałem je jako auto na trasy, wycieczki z rodziną i dojazdy do pracy. Takie codzienne auto z charakterem. W teren raczej rekreacyjnie drogi szutrowe, leśne, łąki. Czasem przejazd przez jakieś błotko na leśnej drodze czy pole ale bez topienia i męczenia. Służyło mi dzielnie i miło je wspominam do dziś nawet czasem brakuje mi go. Porostu...
4,1
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Tani w zakupie , średni w eksploatacji, wrażenia z jazdy FENOMENALNE ! Jest to najlepszy samochód jaki miałem do tej pory , a miałem ich parę i osobowki i terenowe. Silnik v6 pięknie mruczy pod maską, radio nie Jest potrzebne wcslenw tym samochodzie. Prędkość maksymalna to ok 190km/h więc nie Jest zła, ale tym samochodem tak szybko się nie jeździ. Do 100km/h jest wystarczająco i bardzo cicho. Zawieszenie jest bardzo fajne płynnie wybiera...
~..:: AR ::..
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Jeśli kogoś ciągnie do lasu na łąkę czy szutry polecam daje frajdę poczucie wolności i satysfakcję z użytkowania terenówki. Niestety pasja wciąga :) Autko naprawdę godne uwagi mimo swojej nieudanej rynkowej premiery w przeszłości. Zdecydowanie coś więcej niż SUV.
4,1
~pawelderlatka@vp.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Przyzwoite osiągi, niezawodność, dość droga eksploatacja(np. kpl. rozrząd ok 1000zł), ciekawy wygląd (dotyczy aut po liftingu). Problemem jest zamontowanie butli lpg, tzn. brak miejsca na montaż pod podłogą zbiornika o wiekszym rozmiarze.
~ptah@vp.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
jeździ się fajnie, trochę drogie naprawy silnika ale frajda z jazdy straszliwa. Człowiek sobie jedzie, inni gorączkują się pod nim, gdzieś na dole a jak jest korek to można polem pojechać. Bardzo fajne autko
Dziennik kosztów dla Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW
17,0
~Dariusz Miziński
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
jak dlamnie auto idealne, jest dużo leprze od dzisiejszych bulwarowców, dotego nawet w średnim terenie bez przeróbek sobie radzi, jest tanie w eksploatacji (jak na terenówke) idealnie nadaje sie na rodzinne kombi, jak również na wypad do lasu z kolegami :) a do tego jak na razie ma ponadczasowy wyglad
~Jarek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Auto jest piekne .. w tych pieniądzach i tej klasie nie ma nic atrakcyjniejszego. Znajomy ma Grand Cherokee to dużo mniej komfortowa jazda i pali dużooooo wiecej,nie mówiąc o dynamice jazdy.Fronterka z tym silnikiem ciągnie w 9s do 100km/h.Na tą wage i moc silnika to rewelacja. Dieselek zdecydowanie za słaby.
~Piotr W
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
GM w karoserii Opla z silnikiem japońskim tylko " niemiecki" typ twardego sportowego zawieszenia wymaga przyzwyczajenia. Jak każdy 4x4 nie jest przeznaczony do szybkiej jazdy mimo, że jechał 190km/h i przyspiesza w ok.9 sek do 100km/h. Szczególnie należy pamiętać o wyższym środku ciężkości niż w sam. osobowych. W sumie samochód SUPER
~Franko
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Decydując się na to auto trzeba zdać sobie sprawę z jego niedomagań i zalet. To nie auto do luksusowej jazdy po autostradach czy gibania się po mieście. Jeśli na to liczysz odpuść nie dla ciebie.
Opel Frontera B Standard